Wilson Blade 98 (18x20) V7.0 Tenis Raketi (WR013711)

Fiyat : ₺1.999,99(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Blade 98 (18x20), Wilson tenisin en gözde oyuncu raketlerinden biri için yine önemli bir sayfa açıyor. Önceki nesillerinde olduğu gibi, bu Blade serisi de, Federer in Pro Staff RF97 Autograph raketindeki gibi, zarif kozmetik görüntüsünü kadife gibi yumuşak boya yüzeyiyle birleştiriyor.

Önceki modele göre daha "kafa hafif" ve daha hızlı olmasına rağmen, bu yeni raket daha büyük bir savurma ağırlığı barındırıyor ve vuruşlarda mükemmel gövde etkisi sunuyor. Yumuşak sayılabilecek 62 RA çerçeve sertliği ve düz hatlı kiriş profiline ilave olarak, Blade 98 (18x20) FeelFlex teknolojisine sahip. Bu teknoloji "Carbon Mapping" patentiyle torsiyon dengesini artırıyor ve modern tenisin gereksinimi patlayıcı vuruşlarda raketin vuruşa uyumlu bükülebilmesini kolaylaştırıyor. Bu jenerasyonda Wilson, raket sapına daha uzun bir konikleşme özelliği katmış. Bu da, özellikle çift el back-end kullanan oyuncuların ellerini daha iyi konumlandırabilmesini sağlıyor.

Yerden yapılan güçlü vuruşlarda Blade 98 (18x20), nesillerdir kullanıcılarını cezbeden karşı konulamaz bir vuruş hissi sağlıyor. 334-RDC lik çaba gerektiren bir savurma ağırlığı olmasına rağmen, büyük vuruşlar yapabilen rakiplerin karşısında topa yeniden yön verme ve uzun toplar gönderebilme konusunda mükafatını veriyor, 98 inç2 kafa çapı ve 18x20 kordaj deseni son derece hassas, hedeflenen keskin vuruşları yapabilmenizi kolaylaştıracak. Bu da topu daha fazla oyunda tutmayı planlayan oyuncu tipleri için oldukça cazip bir özellik.

Volelerde raket kesinlikle hiç dağılmıyor ve nokta atış droplar yapabilmenize olanak sağlıyor. Raketi yeterince hızlandırabilen agresiv servis oyuncuları düz servislerle rahatça nokta hedef füzeleri gönderecekler. 330+ savurma ağırlığı bloklarda rakete ekstra bir tokluk kazandırıyor. Dokunuşlar ve kontra vuruşlar yapmak kolaylaşıyor.

Sonuç olarak, his konusundaki bu çok etkileyici iyileştirme sayesinde, Blade 98 (18x20) un bu yeni versiyonu, klasik bir raketten olağanüstü his ve kontrol bekleyen tecrübeli oyuncular için mutlaka denenmesi gereken bir seçenek haline gelmiş. Raketin itme gücünün artması ise bonus olarak sunulmuş.

Teknik Özellikler
Kafa Boyu: 98 inç kare
Uzunluk: 27 inç
Çerçeve Kalınlığı: 21mm / 21mm / 21mm
Kordajsız Ağırlık: 305 gr.
Kordajlı Ağırlık: 323 gr.
Renk: Yeşil / Siyah / Gri
Yapı: Graphite / Basalt
Kordaj Deseni: 18 x 20
Stiffness: 62 RA
Savurma Ağırlığı: 334
Savrulma Hızı: Hızlı
Güç Seviyesi: Düşük
Kordajlı Balans: 33.02cm / 4 pts HL
Tavsiye Edilen
Kordaj Tansiyonu
22.5 - 27kg
Ana Grip: Wilson Pro Performance
Benzer Ürünler