HAKKIMIZDA

Merit Spor olarak amacımız bir tenis severin ihtiyacı olan ürün ve marka çeşitliliğini sunabilmek ve deneyimlerimizden faydalanarak yol gösterebilmektir. Tüm dünyada yerleşmiş tenis proshop konseptini Türkiye’de müşterilerimize sunabilmek, profesyonel raket ve kordaj hizmeti verebilmek ve müşterilerimizi her zaman memnun edebilmek başlıca amaçlarımızdır.

Firma olarak kordaj ve raket konusunda uzmanlaşmaktayız. Uzmanlığımızı ilk olarak ERSA Certified Stringer, daha sonra da Professional Stringer diplomalarını alarak belgelendirdik. Bu konuda her gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Amacımız Türkiye’de tenisle ilgilenen herkesin profesyonel bir oyuncunun alacağı kordaj servisi hizmetini almasını sağlamak ve bu konudaki bilgimizi müşterilerimize aktararak Türk tenisinin gelişimine katkıda bulunabilmektir.

Türkiye’de düzenlenen TEB BNP Paribas İstanbul Open, TEB BNP Paribas İstanbul CUP ve diğer birçok turnuvada kordaj hizmeti vermekteyiz. Bu turnuvaların sorunsuz devam etmesi ve oyuncuların tam performans gösterebilmesi için işimizi maksimum titizlikle yapıyoruz. Bunların dışında Koza ve Enka Spor kulübünde düzenlenen 50’nin üzerinde turnuvanın da kordaj servisini vermekteyiz.

Merit Spor olarak müşteri memnuniyeti en büyük önceliğimiz olup, misyonumuz tenis severlere dünya çapında bir hizmet vermektir.

Markalarımız

Dünyanın en büyük spor giyim markası Nike, dünyanın en iyi tenis ayakkabılarından biri olan Asics, tenis sektörünün en eski firması olan Babolat, tasarımlarıyla herkesi büyüleyen Wilson, Japon teknolojisinin teniste karşılığı olan Yonex, teniste bir ikon haline gelmiş Head ve kordaj sektörünün lideri olan Luxilon müşterilerimize sunduğumuz markalar arasında.

Bunların yanında Spinfire ve Lobster marka tenis top atma makinelerinin Türkiye temsilciliğini yapmakta olup, 2010 yılından beri tenis top atma makinelerinin bakım ve servisi hizmetlerini vermekteyiz.

Dünyanın en iyi tenis toplarını üreten Slazenger ve Dunlop, birbirinden renkli ürünleriyle tenis raketlerimizi süsleyen RacquetInc ve profesyonellerin grip tercihi Tourna da sattığımız markalar arasında.

Tarihçe

2010 yılında Emre ve Meltem Tekmir tarafından kurulan Merit Spor, Enka Sadi Gülçelik Spor Tesislerinin içinde ilk mağazasını açtı. 2013 yılında Esenyurt’da ikinci mağazasını açan firmamız, bu kulüplerdeki tenisçilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla faaliyetini sürdürmektedir. 2010 yılından beri hizmet veren internet sitemiz, tüm Türkiye’ deki tenis severlerin tüm aradıklarını kolayca bulabileceği ve tenis ekipmanları konusunda bilgi edinebileceği bir yer olmayı sürdürüyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR