KORDAJ SERVİSİ

Merit Spor’a hoş geldiniz! Firmamız 2010 yılından beri Enka Spor kulübünün içerisinde Türk Tenisinin önemli oyuncularına profesyonel kordaj servisi vermektedir. Koza WOS tenis akademisinin kurulması ile birlikte firmamız da ikinci noktası ile kordaj servisi vermeyi sürdürmektedir.

Türk tenisi için oldukça önemli olan bu noktalardaki profesyonel tenisçilerin ihtiyaçlarını karşılamak adına firmamız, her gün kendini geliştirmekte ve daha da üstün bir hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Türkiye’de eksikliği hissedilen, profesyonel düzeyde kordaj hizmeti firmamız bu önemli noktalarda sürdürmektedir. USRSA (United States Racket Stringers Association) ve ERSA (European Racket Stringers Association) üyesi olan firmamız aynı zamanda Certified Stringer sertifikasına da sahiptir.

Düzenli aralıklarla kalibrasyonu yapılan, profesyonel kordaj makineleri kullanmaktayız. Bu sektördeki amacımız Türkiye’de tenisle ilgilenen her seviyedeki oyuncunun, profesyonel bir oyuncunun alacağı kordaj servisini almasını sağlayarak, Türk tenisini ileri taşımak ve oyuncularımızı motive etmektir.

Türkiye de düzenlenen; TEB BNP Paribas İstanbul Open, TEB BNP Paribas İstanbul CUP ve diğer birçok turnuvada raket çekim hizmetleri tarafımızdan sağlanmaktadır.

Bu organizasyonların sorunsuz işlemesi ve performansın korunması için, eğitimli kordaj teknisyenlerimiz işlerini son derece titizlikle yapmaktadır. Bunların dışında Koza WOS ve Enka Spor kulübünde düzenlenen 50’nin üzerinde turnuvanın da kordaj servisini vermekteyiz.

Doğru kordaj seçimi, performans için bir zorunluluk olmanın yanı sıra, sakatlıkların önlenmesinde de oldukça önemli bir etkendir. Tenisçi dirseği, tendon ağrıları teniste sık rastlanan sakatlık türleridir.

Raket ve kordaj seçimi bu tür problemlerden korunmak için önemlidir. Bununla birlikte yüzlerce kordaj çeşidi arasından seçim yapmak zor olabilir. Bu konuda ihtiyacınız olan profesyonel desteği sağlamaktan mutluluk duyarız.

Ülkemizde genellikle oyuncular raketlerine gereken önemi göstermektedir fakat bunca para harcanan raketlere; yanlış teknikle ve özensiz kordaj çektirmektedir. Bu gibi durumlarda raketinizden alacağınız performans büyük oranda azalmaktadır.

Bunu engellemek için Merit Spor olarak müşterilerimize doğru raket, kordaj ve tansiyon seçimi konusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duymaktayız. Profesyonel kordaj teknisyenlerimizle her gün daha da iyi bir hizmet vermeyi amaçlamaktayız ve kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.

Servislerimiz

Kordaj Çekimi

Her iki mağazamızda da tecrübeli raket teknisyenleri tarafından raketler özenle çekilmektedir. Raket, kordaj ve tansiyon seçimi konusunda mağaza çalışanlarımızdan ve internet sitemizin canlı yardım bölümünden bilgi alabilirsiniz.

İnternet sitemizden sipariş vereceğiniz raketlerde, sepete istediğiniz kordajı eklemeniz durumunda kordaj çekimi ücretsiz olarak yapılmaktadır. Mağazalarımızda kordajlarınızı bizden aldığınız takdirde kordaj çekimi ücretsiz yapılmaktadır.

Raket Kişiselleştirme Hizmeti ( Racket Customization )

Tenisinizi geliştirdikçe, raketinizde değişikler yapmak isteyebilirsiniz. Bu konuda Türkiye’de ilk defa Koza WOS mağazamızda, raketlere ağırlık ekleme, balans noktası değişimi, sap inceltme/kalınlaştırma yapılmaktadır.

Bu konuda mağazamızın çalışanlarından ve internet sayfamızın canlı yardım bölümünden bilgi alabilirsiniz.

Profesyonel Grip Sarımı

Raketinizi doğru kavramanız, performansınız üzerinde önemli bir etkendir. Çok ince bir gripte, oyuncular raketlerini fazla sıkı kavramalarına yol açarak rahatsızlık yaratır. Aynı şekilde çok kalın bir grip, raketi zor kavramanıza ve güç iletmede zorlanmanıza yol açar.

Kavramada yaşayacağınız sorunlar, vuruşlarınızı zorlaştırarak, topa istediğiniz şekilde vurmanızı engeller. Zamanla raketinizin gribi kullanmaya bağlı olarak yıpranacak ve elinizle temas ettiği yerlerde yıprandığını belli edecektir. Mağaza çalışanlarımıza griplerinizi en iyi şekilde sardırabilirsiniz.

Grommet Değişimi

Zamanla raketlerinizin grommetleri kullanıma bağlı olarak yıpranabilir. Kordajlarınızın grommetlerinizdeki yıpranmadan dolayı erken kopmasını engellemek adına yıpranan grommetlerinizi değiştirmelisiniz. Kendi temin ettiğiniz grommetlerinizi mağazalarımızda raketinize taktırabilirsiniz.


Merit Spor

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR