WILSON RAKET TEKNOLOJİLERİ

AGT (Articulated Grommet Technology) (Artikülasyon Gromet Teknolojisi) - olağanüstü 76 derecelik tel hareketine izin veren bir bilya-soket mafsal sistemi.

Amplifeel – Sert titreşimleri azaltarak daha iyi bir raket hissi için tasarlanmış 3 parçalı sap sistemi. Oyuncuya raket geri bildirimini arttırmak için sap köpüğüne 6 adet grafit ve bazalt “plakalar” yerleştirilmiştir

Amplifeel 360 - Yüksek raket gücü, azaltılmış kütle hissi ile birlikte daha iyi bir raket hissi için Full-Bazalt genişletilmiş raket sapına sahiptir.

Basalt Fibers (Bazalt Lifler) - Mükemmel bir his sağlamak için oyuncunun eline ulaşmadan önce istenmeyen yüksek frekansları filtreleyen BLX'in temel bileşenidir.

BLX - Özel raket Patentli çerçeve, gromet ve raket sap teknolojilerini mükemmel bir his için birleştiren Bazalt Elyaf ile tasarlanan raket teknolojisidir. Anahtar bileşen Bazalt elyaflarlardır. Tüm BLX raketi teknolojisini oluşturmak için Bazalt Elyaflarla değişken kombinasyonlarda kullanılan 9 adet ikinci derecede olan teknoloji içerir.

Braided Graphite + Basalt (Örgülü Grafit + Bazalt) - Raketin esnekliğini artıran elastik ve reaktif bir malzeme kombinasyonudur. Wilson’un BLX teknolojisinin bu evrimi, daha iyi bir his ve daha fazla kontrol sağlamak için topun tellerle temasını arttırmaktadır.

Braided Graphite + Kevlar (Örgülü Grafit + Kevlar) - Oyuncuların onlarca yıldır sevdikleri saf, sağlam ve tutarlı bir his sağlar. Bu güçlü yapı aynı zamanda titreşimi azaltır ve dokunma hissi ile birlikte kontrolü arttırır.

Double holes - Daha büyük bir sweet-spot için 26 derece tel hareketi sağlayan daha büyük delikler.

Hammer - Ağırlık raket sapından çerçevenin tepe noktasına kaydırılır. Sonuç, hafif ağırlıktaki raketler için artan güç ve stabilite, ayrıca daha yüksek ve daha büyük bir sweet spot dur.

High Performance Carbon Fiber – Raketin daha agresif savrulabilmesi için geliştirilen bu premium modüllü karbon grafit, patlayıcı güc için artırılmış çerçeve sertliği sağlar.

Parallel Drilling – Gromet deliklerinin birbirine parallel delinerek işlenmesi, tel hareketliliğini artırarak raket sweet-spot boyutunu% 27'ye kadar yükseltir. Bu daha fazla konfor, duyarlılık ve daha toleranslı bir his sağlar.

Perimeter Weighting System (PWS) (Çevre Ağırlıklandırma Sistemi) - Daha fazla burulma dengesi için ekstra ağırlık çerçevenin saat 3 ve 9 yönlerine yerleştirilir.

Power Holes – Sweet-spot ve gücü artırmak için 56 derecelik tel hareketi sağlayan özel tel delikleri.

Sony Smart Tennis Sensor - Sensör, oyuncunun gerçek zamanlı olarak oyununu analiz etmesini ve görselleştirmesini sağlayan vuruşlar ve vuruşlarla ilgili veri toplamak için rakete bağlanır.

Spin Effect Technology (S.E.T.) ‐ Oyuncuların kendi savurma hızını değiştirmek zorunda kalmadan top devirini (RPM) artırmasını kolaylaştıran ilk raket sistemi. Spin Effect, ana ve çapraz kordaj dizilerinin benzersiz bir kombinasyonunu içeren patentli bir teknolojidir. 3.3 kat daha fazla kordaj hareketi ve % 69 daha hızlı kordaj geri esnemesi (snap-back) sağlar. Top devrini (RPM) 200'birimden fazla hızlandırır.

Triad - Kasnak ve sapın Iso‐Zorb ile ayrıldığı 3 parçalı raket sistemi, rahatlık ve yumuşaklık hissi verir.

X2 Shaft - Günümüzün modern tenisi için tasarlanan X2 şaft, daha uzun, daha yuvarlak ve dar bir sap tipi sayesinde çift el backhand vuruşlarda hızlı tutuş değişikliklerini optimize ederek daha fazla dokunma hissi ve kaldıraç sağlar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR