BABOLAT RAKET TEKNOLOJİLERİ

Aero Modular Technology - Yüksek yoğunluklu grafit ve kafa hızını artırırken güç ve kontrol sunan 3 stratejik noktada değişkenlik gösteren kiriş profilleri içeren yeni çerçeve konsepti. Gücü artırmak için uçta daha ince kesit. Stabiliteyi arttıran baş yan tarafındaki standart kesit. Boğaz bölgesinde geniş kesit alanı, kontrolü arttırır ve daha hızlı savrulabilme özelliği kazandırır. Raketin vuruş gücünü ve spini kabiliyetini arttırmak için raketin hava içerisine maksimum nüfuz etmesini sağlar.

Cortex System - Top hissini arttırmak amacıyla hisle karışan titreşimleri filtrelemek için tasarlanmış boğaz sistemi.

Elliptic Geometry - Burulmaya karşı en iyi direnci sağlamak üzere tasarlanmış en uygun kesit şekli. Daha fazla güç için çerçeveyi % 20 daha sert hale getirir.

Evo Beam - Kirişin değişken kalınlığı sayesinde topla çarpışma esnasında daha az burulma ve kolay oynanabilirlik.

Flex Carbon - Pure Control hattında yeni teknoloji. Daha fazla esneklik için daha az karbon elyaf yoğunluğuna sahiptir ve topla çarpışma esnasında daha fazla kontrol sunar.

Frame String Interaction Technology (FSI) – Tenis Raketinin yeniden tanımlanmış sweet spot bölgesinde (raket çerçevesinin geleneksel merkezinden biraz daha yüksekte olan bölge) daha sıklaştırılmış kordaj deseni sunan yeni çerçeve teknolojisi. Optimize edilmiş woofer sistemi ile birlikte, daha iyi bir kontrol ve tüm vuruşlarda tutarlılık sağlamaktadır.

Stabilizer Technology – Daha hassas vuruşlar elde etmek için topla temas esnasında daha iyi burulma dengesi isağlayan hibrit bir çerçeve yapısı ve sert karbon fiber.

Strike Hybrid Frame Construction – Topla çarpışmada diğer raketlerden daha fazla topa vurma duyarlılığı sunan bir kare ve eliptik yapı karışımı.

Responsive Woofer – Gromet ve tampon bölümlerine enjekte edilmiş yeni malzeme PEBAX® sayesinde çabuk toparlanma (geri dönüş) sağlar.

Woofer System — Oyuncu her topa vurduğunda çerçeve ve kordajların interaktif hareket etmesini sağlayan ilk teknoloji. Woofer topla yüzde 25 daha uzun temas süresi yaratarak alınan hissin ve vuruş hassasiyetinin artması sağlanır.

X‐Sider ‐ Sider - Yeni kasa tasarımı, raket aktif bölgesini %10 büyüterek off-center vuruşlarda daha toleranslı bir yüzey sunar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR