Kargo ücreti

 

Kargolarımız boyutlarına ve ağırlıklarına göre kargo firması tarafından firmamızın anlaşmasına göre fiyatlandırılmaktadır.

K.K.T.C.'ye gönderim yapılmamaktadır.

Gönderim Süresi

 

Siparişinizi verdiğiniz ve sipariş onayını aldığınız anda sipariş kaydınız bize ulaşır.Sipraişleriniz 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Stoğumuzda olan ürünler aynı gün içerisinde kargoya verilir. Kargo firmalarında yaşanabilecek gecikme ve sorunlardan dolayı Merit Spor firması sorumlu tutulamaz. Pazar günleri sevkiyat yapılmamaktadır.

 

Teslimat Süresi

 

Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren ortalama 1-3 iş günüdür. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir.

 

Teslim Alırken

 

Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Her hangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz.

 

Eksik veya Hatalı Ürün

 

Teslim aldığınız ürünler kargodan eksik çıkarsa 02123283339 veya 05322354979 numaralarını arayarak bize ulaşabilirsiniz.

 

Teslimatla ilgili önemli bilgiler

 

Gönderilen koli/paketinizde herhangi bir hasar, eziklik, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum varsa; lütfen gönderiyi teslim almayın. Kargo bize geri dönecek ve gerekli işlem yapılacaktır.
Kargonuzu teslim aldıktan sonra, kargo yetkilisiyle birlikte açıp kontrol edebilirsiniz. Siparişinizdeki bazı ürünlerin eksik ve/veya hasarlı olduğunu görürseniz; kargo yetkilisinden tutanak hazırlamasını talep ediniz.
Kargo yetkilisinin tanıklığında, ilk teslim anında hazırlanan tutanaklar eksik ve hasarın sorumlusunun ortaya çıkarılmasında çok önemlidir. Kargoyu teslim aldıktan saatler sonra yapılan eksik ve/veya hasar bildirimleri tutanak olmadığı için ya da ilk teslim anında hazırlanmadığı için incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.
Kargo teslimatında sorun yaşarsanız lütfen en kısa zamanda bize haber veriniz.
Siparişinizdeki ürün/ürünleri herhangi bir nedenle iade edebilmeniz için; ürünün orijinal ambalajında muhafaza edilmesi, tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle eksiksiz bir şekilde, fiziksel hasar görmeden geri verilmesi gerektiğini unutmayın.
İade işlemlerinde, faturanın tüm nüshalarının (2 kopya) ürünle birlikte gönderilmesi gerekir.

 

Teslimat adresinde bulunamazsam ne olacak?

 

Aras Kargo teslimat sırasında adreste bulunmamanız durumunda bir "Ziyaret Notu" bırakacaktır. Bu durumda siparişinizi 3 gün içinde bulunduğu kargo şubesinden sizin teslim almanız gerekmektedir.