SİPARİŞ BİLGİSİ ve TESLİMAT

Kargo Ücreti

999₺ ve altı siparişlerinizde kargo ücreti tüm Türkiye'ye sabit 100 ₺'dir.

K.K.T.C.'ye gönderim yapılmamaktadır.

Gönderim Süresi

Siparişleriniz 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Stoğumuzda olan ürünler aynı gün içerisinde kargoya verilir. Kargo firmalarında yaşanabilecek gecikme ve sorunlardan Merit Spor firması sorumlu tutulamaz. Cumartesi günleri kargo firmaları yarım gün çalışmaktadır.Pazar günleri sevkiyat yapılmamaktadır.

Cayma Hakkı:

Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan iade masrafları, ürünün anlaşmalı kargo ile iade edilmesi halinde teslim masrafını geçmemek üzere tutarı ödeme yükümlülüğü, ALICI’ya aittir. Ancak ALICI’nın cayma hakkını kullanmakta haklı olduğu hallerde ALICI, ödemesi gereken iade masraflarının kendisine yapılacak bedel iadesinden mahsup edilmesini talep etme hakkını haizdir.

Teslimat Süresi

Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren ortalama 1-3 iş günüdür. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir.

Teslim Alırken

Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi isteyecektir. Ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Her hangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz.

Eksik veya Hatalı Ürün

Teslim aldığınız ürünler kargodan eksik çıkarsa 05342752544 numarasını arayarak veya internet sayfamızdaki canlı yardım bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Teslimatla ilgili önemli bilgiler

Gönderilen koli/paketinizde herhangi bir hasar, eziklik, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum varsa; lütfen gönderiyi teslim almayın. Kargo bize geri dönecek ve gerekli işlem yapılacaktır.

Kargonuzu teslim aldıktan sonra, kargo yetkilisiyle birlikte açıp kontrol edebilirsiniz. Siparişinizdeki bazı ürünlerin eksik ve/veya hasarlı olduğunu görürseniz; kargo yetkilisinden tutanak hazırlamasını talep ediniz.

Kargo yetkilisinin tanıklığında, ilk teslim anında hazırlanan tutanaklar eksik ve hasarın sorumlusunun ortaya çıkarılmasında çok önemlidir. Kargoyu teslim aldıktan saatler sonra yapılan eksik ve/veya hasar bildirimleri tutanak olmadığı için ya da ilk teslim anında hazırlanmadığı için incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.

Kargo teslimatında sorun yaşarsanız lütfen en kısa zamanda bize haber veriniz. Siparişinizdeki ürün/ürünleri herhangi bir nedenle iade edebilmeniz için; ürünün orijinal ambalajında muhafaza edilmesi, tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle eksiksiz bir şekilde, fiziksel hasar görmeden geri verilmesi gerektiğini unutmayınız.

İade işlemlerinde, faturanın ürünle birlikte gönderilmesi gerekir.

Teslimat adresinde bulunamazsam ne olacak?

Kargo firması teslimat sırasında adreste bulunmamanız durumunda bir "Ziyaret Notu" bırakacaktır. Bu durumda siparişinizi 3 gün içinde bulunduğu kargo şubesinden sizin teslim almanız gerekmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR