HEAD RAKET TEKNOLOJİLERİ

Adaptive String Pattern (ASP) - İki değiştirilebilir gromet eki kullanarak raketin 2 farklı desenle (16 × 19 ve 16 × 16) çekilebilmesini sağlar. Çapraz kordaj sayısının değiştirilmesi, sweet spot (aktif alan) bölgesinde bulunan kordaj dizeleri arasındaki boşluğu değiştirir. Bu, oyuncunun raketi istediği oyun türüne göre uyarlamasına imkanı verir.

AnTi.Torsion - Merkez kaç vuruşlarda burulma dengesini arttırmak için raket boğazında bir travers kullanır.

D3o - Akıllı malzemeler kategorisinin bir elemanı çarpışma sırasında davranışını değiştirebilir. Raket yerleşimine entegre ve HEAD’in YOUTEK tur raketlerinin şaft alanına yerleştirilen d3o, farklı vuruşlarda oyuncunun ihtiyaçlarını algılayabilir. Yüksek hızlı darbelerde (agresif vuruşlar), akıllı moleküller nanosaniye içinde birbirine kilitlenir ve maksimum güç sağlamak için raketin sertliğini önemli ölçüde arttırır. Düşük hızlı darbelerde (slays veya droplar), malzeme daha iyi hissetmek ve kontrol için daha yumuşak bir dokunuş sağlamak üzere etkiyi emerek rahat durumda kalır.

Extreme - Modern bir oyun tarzına sahip oyuncular için dizayn edilmiş, eşsiz bir spin üretimi için topun kordaj yüzeyi boyunca daha fazla kaymasına izin verebilen artırılmış kafa genişliği.

FlexPoint - Raket kafasında hassas olarak tasarlanmış iki kontrol deliği bulunur. Bu, topu sarmalayan ve gücü kaybetmeden kontrolü geliştiren yeni bir esneklik noktası yaratır.

Graphene™ - Dünyanın en güçlü ve en hafif malzemesi. Raketin şaft bölümünden tepe noktasına ve gripe kadar ağırlığın yeniden dağıtılmasını sağlar. Optimize edilmiş yeni ağırlık dağılımı, az çabayla daha iyi manevra kabiliyeti ve güç sağlamak için daha fazla kinetik enerji üretir.

GrapheneXT™ - Modern teniste, savurma ağırlığını artırarak ve sweet spotu büyüterek gücü en üst düzeye çıkarmak için ağırlığın raket şaftından tepe noktasına ve gribe doğru olağanüstü bir şekilde yeniden dağıtılmasını sağlar. % 30'a kadar daha güçlü ve% 20 daha hafif ve% 10'a kadar daha fazla enerji aktarımı üretebilir.

Head Stabilizer - HEAD çerçevenin çarpma esnasındaki vibrasyonunu engellemek, raket titreşimini ortadan kaldırmak ve her vuruşta en üst düzeyde rahatlık sağlamak için kauçuk bir, elastomer arasında metal bir kütle kullanır.

Innegra - HEAD raketlerine entegre edilmiş dünyanın en hafif yüksek performanslı elyafı. Darbe esnasındaki titreşim% 17 oranında azaltılmıştır. HEAD’in yeni hibrit kompozit yapısı, raket performansını ömrü boyunca en üst düzeyde artırıyor.

Intelligence – Çerçevenin saat 4 ve 8 yönündeki özel ‘’Intellifiber’’ler, temasla oluşturulan mekanik enerjiyi alırlar, güç, rahatlık ve sönümleme sağlayan ve çerçeveyi güçlendirmek için kullanılan elektrik enerjisine dönüştürürler.

ISD (Integrated String Dampener) - Tel titremesini azaltmak için raketin boğaz kısmındaki gromete entegre edilmiş vibrasyon sönümleyici.

Liquidmetal - Bu malzeme darbe esnasında deforme olmayan eşsiz bir sıvı atomik yapıya sahiptir. Sonuç ise; %29 daha fazla saf enerji ve mükemmel güce dönüşen ve neredeyse hiç enerji kaybı olmayan bir enerji geri dönüşümüdür.

LMS (Longer Main String) – Raketin bu yeni boğaz tasarımında köprü bölümü aşağı kaydırılarak, raket ölçüleri büyütülmeden, daha büyük bir isabet yüzeyi oluşturulur.

Metallix - Özel olarak tasarlanmış bir karbon fiber matrisinden ve yeni bir kristalimsi metal alaşımından yapılmıştır. Bu alaşımın tane büyüklüğü, tipik bir metalinkinden 1000 kat daha küçüktür. Tane büyüklüğünün azalması ile daha hafif, daha kuvvetli ve güçlü bir raket elde edilmiştir.

MicroGel - Çok düşük yoğunluğa sahip, silikon bazlı yeni bir malzemedir. İnanılmaz duyarlılık özelliklerine sahip bir raket oluşturmak için sert ve güçlü kompozit liflerle birlikte kullanılır. Top vuruşunda MicroGel, en sağlam hissi ve üstün dokunuşu sağlamak için çarpma yükünü çerçeveye eşit olarak dağıtır.

PowerFrame - Raketin boğazında ve şaft bölgesinde ikili yuvarlatılmış kabarcıklar olan yenilikçi bir enine-kesit tasarımına sahiptir, ağırlığı azaltır ve burulma rijitliğini arttırır.

QuadFace – Kordaj alanını kritik noktalarda daha uzun kordaj sıraları sayesinde yayar ve maksimum güçle sonuçlanan artırılmış bir sweet spot sağlar.

S‐Tech Grommets – Kordaj hareketine daha fazla müsaade ederek daha büyük bir sweet spot ve daha az titreşim sağlar. Sonuç daha sönümlenmiş bir his ve daha fazla konfordur.

Total Sweet spot Construction (TSC) - Raket kafasının burulma dengesini artırmak için oluklu konstrüksiyon kullanır. Bu sayede sweet spot tüm raket kafası boyunca uzanır ve mükemmel kontrol sağlanır.

YOUTEK – Oyun tarzınıza uydurabileceğiniz bireysel avantajları sunan farklı teknolojiler içermektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR