Wilson Blade 100UL V7.0 Tenis Raketi (WR014110)

Fiyat : ₺1.699,99(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Wilson , Blade 100UL V7.0, ile, hafiflik ve oynanabilirlik özelliklerine sahip son derece etkileyici bir raket ortaya koymuş. Sonuç olarak gelişmekte olan kararlı başlangıç seviyesi oyuncuları ve ilerleme gösteren orta seviye oyuncular için oyun yeteneklerini geliştirebilecekleri fenomen bir raket üretilmiş. Önceki nesillerinde olduğu gibi, bu Blade serisi de, Federer in Pro Staff RF97 Autograph raketindeki gibi, zarif kozmetik görüntüsünü kadife gibi yumuşak boya yüzeyiyle birleştiriyor.


Blade ailesinin diğer modellerinde olduğu gibi, Blade 100UL de FeelFlex teknolojisine sahip. Bu teknoloji ''Carbon Mapping'' patentiyle torsiyon dengesini artırıyor ve modern tenisin gereksinimi patlayıcı vuruşlarda raketin vuruşa uyumlu bükülebilmesini kolaylaştırıyor. Bu jenerasyonda Wilson, raket sapına daha uzun bir konikleşme özelliği katmış. Bu da, özellikle çift el back-end kullanan oyuncuların ellerini daha iyi konumlandırabilmesini sağlıyor.


Dip çizgiden yapılan vuruşlarda bu ultra hafif model daha ağır versiyon Blade 100L den daha kolay savrulabiliyor ama hafifliğine rağmen topla temasta olağanüstü sağlam duruşunu muhafaza edebiliyor.


Raket topu çok iyi kavradığı için, yapılan vuruşlarda sizi oyunda daha fazla tutma güveni veriyor. Raketin ''süper hızlı'' hissettirmesi sayesinde topa spin ve tempo vermek çok kolaylaşıyor. Hassas vuruş seçimleri yaparken raketin sunduğu hassasiyet hissi oyuncuya daha fazla güven katıyor.


Son olarak , vole ve servislerde raketin hızlı ve kolay toparlanması hedef bulmayı kolaylaştırıyor. Blade ailesinin bu kullanıcı dostu versiyonu Blade 100UL, sunduğu şaşırtıcı hız, konfor ve kontrol kombinasyonu sayesinde gelişmekte olan oyuncular için mükemmel bir seçenek. Olağanüstü hissi ise güzel bir bonus olarak karşımıza çıkıyor.

Teknik Özellikler
Kafa Boyu: 100 inç kare
Uzunluk: 27 inç
Çerçeve Kalınlığı: 21mm / 21mm / 21mm
Kordajsız Ağırlık: 266 gr.
Kordajlı Ağırlık: 283 gr.
Renk: Yeşil / Siyah / Gri
Yapı: Graphite
Kordaj Deseni: 16 x 19
Stiffness: 68 RA
Savurma Ağırlığı: 312
Savrulma Hızı: Orta - Hızlı
Güç Seviyesi: Düşük - Orta
Kordajlı Balans: 34.29cm / 0 pts EB
Tavsiye Edilen
Kordaj Tansiyonu
22.5 - 27kg
Ana Grip: Wilson Pro Performance