Wilson Clash 98 Tenis Raketi (WR008611)

İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺2.199,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.979,10(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Clash 98, günümüz modern tenis vuruş tekniklerine olağanüstü hissi ve hedef hassasiyeti ile cevap verebilen yeni bir Wilson raketi olarak karşımıza çıkıyor. Yumuşak yapısı nedeniyle sınıfının en "kol dostu" raketi olduğu söylenebilir. 310 gram kordajsız ağırlığı geleneksel tur raketi ağırlıklarına göre düşük kabul edilebilir olmasına rağmen, Clash 98 vuruşlarda mükemmel bir sağlamlık hissi veriyor. Bu mükemmel sağlamlık hissi üretiminde kullanılan FreeFlex ve StableSmart teknolojileri sayesinde elde ediliyor. Kullanılan bu iki teknolojik özellik raketin çarpışma sırasında optimum esneme oranını belirliyor. Kort dip çizgisinden yapılan uzun vuruşlarda Clash 98, zinde, son derece hassas ve robust bir his üretiyor. Kütlesi topu kort boyunca güçlü bir şekilde yönlendirmek için son derece elverişli olmasının yanında, raket back-hand ve forhand vurşlarda rahatça savrulabilme özelliği sunuyor. Spin potansiyeli son derece tatminkar.

 

Clash 98 dar alanda yapılacak küçük dokunuşlar ,yavaş vuruşlar ve özellikle hassas drop-shot larda da önemli bir performans gösteriyor. Clash 98 Servis karşılamada.yeterli kütle etkisini sağlayarak etkili blok ve kontra vuruşlar yapabilmenize olanak sağlıyor.

 

 

Net önünde Clash 98 temiz dokunuşlar , delici voleler ve keskin açılı drop vuruşlar için hassas bir his üretiyor. Savurma ağırlığı ve optimum raket kütlesi son derece agresif , hedefi bulan ve spin poansiyelli servisler atabilmenizi sağlayabilir. Sonuç olarak, Clash 98 , hissi, sağlam duruşu ve spin potansiyeli ile , orta-ileri ve pro seviyede tüm tenisçiler için süper bir raket tercihi olabilir.

Teknik Özellikler
Kafa Boyu: 98 inç kare
Uzunluk: 27 inç
Çerçeve Kalınlığı: 24mm / 24mm / 24mm
Kordajsız Ağırlık: 310 gr.
Renk: Siyah / Gri / Kırmızı
Yapı: Graphite
Kordaj Deseni: 16 x 19
Stiffness: 55 RA
Savurma Ağırlığı: 326
Savrulma Hızı: Hızlı
Güç Seviyesi: Düşük
Balans: 31.5cm / 9 pts HL
Tavsiye Edilen
Kordaj Tansiyonu
21 - 26kg
Ana Grip: Wilson Pro Performance
Benzer Ürünler