WilsonWilson Clash 100UL Tenis Raketi
WilsonWilson Clash 100UL Tenis Raketi
WilsonWilson Clash 100UL Tenis Raketi
WilsonWilson Clash 100UL Tenis Raketi
WilsonWilson Clash 100UL Tenis Raketi
WilsonWilson Clash 100UL Tenis Raketi
WilsonWilson Clash 100UL Tenis Raketi

Wilson Clash 100UL Tenis Raketi (WR015810)

İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺1.899,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.709,99(KDV Dahil)


Bu raket bir performans raketidir ve kordajsız (telsiz) olarak satışa sunulmaktadır. Bu raket ile birlikte satın alacağınız kordajı ücretsiz olarak rakete çekip aynı gün içerisinde kargoya veriyoruz!


Detaylı Bilgi için tıklayınız.

ADET

Artır Azalt

Wilson Clash 100UL, devrim niteliğindeki teknolojisi sayesinde raketinden olağanüstü manevra kabiliyeti isteyen tüm oyuncu tipleri için ideal bir raket olarak karşımıza çıkmaktadır. Clash 100UL fevkalade bir raket hissi ile birlikte nokta atışı hassas vuruşlar yapabilmeyi mümkün kılıyor.

 

Clash 100UL yi rakiplerinden ayıran en önemli özelliği ise düşük çerçeve sertliği sayesinde tam bir kol dostu olması. Wilson'a göre raket hissiyatı FreeFlex ve StableSmart teknolojileri sayesinde üst seviyeye çıkartılabilmiş. Uygulanan bu teknolojiler çarpışma sırasında raketin sağlamlık hissini kaybetmeden bükülebilmesini sağlıyor.

 

Uzun vuruşlarda ,Clash 100UL hafifliği ile sadece kolay manevra hissi vermiyor, aynı zamanda hafif bir raketten beklenmeyecek kadar dengeli ve konforlu bir vuruş hissi sağlıyor. Hassas hedef vuruşları yapmak kolaydır ve hafifliği, oyuncuların vuruşları daha hızlı yapmasını veya daha fazla vuruş hızı gerektiğinde daha hızlı savrulabilmesine imkan sağlamaktadır. Raketin Hızlı ivmelenmesi ve 16x19 kordaj deseni önemli bir spin potansiyeli sargilemektedir.

 

Hafifliği ve manevra kabiliyeti net önünde yapılan vuruşlarda güvenli ve temiz bir his sunmaktadır. Tempo değiştirmede Ağır versiyonlarındaki kadar becerikli olmasa da, manevra kabiliyeti karşılıklı volelerde çok etkilidir. Servis atarken raketin sunduğu hassasiyet size güven verecek. Hedef atışlarınızda başarı oranınız önemli derecede artacak.

 

Sonuç olarak; Clash 100UL muazzam manevra kabiliyeti, üstün raket hissi ve kol dostu özelliği sayesinde ön plana çıkarak satın alma listenizin üst sıralarında bulunmayı fazlasıyla hak ediyor.

Teknik Özellikler
Kafa Boyu: 100 inç kare
Uzunluk: 27 inç
Çerçeve Kalınlığı: 24.5mm / 24.5mm / 24.5mm
Kordajsız Ağırlık: 265 gr.
Renk: Siyah / Gri / Kırmızı
Yapı: Graphite
Kordaj Deseni: 16 x 19
Stiffness: 60 RA
Savurma Ağırlığı: 299
Savrulma Hızı: Orta - Hızlı
Güç Seviyesi: Düşük - Orta
Balans: 33.99cm / 1 pts HL
Tavsiye Edilen
Kordaj Tansiyonu
21 - 26kg
Ana Grip: Wilson Pro Performance
Benzer Ürünler