Wilson Blade 98 (16x19) V7.0 Tenis Raketi (WR013611)

Fiyat : ₺1.999,99(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Blade 98 (16x19), 2019 senesinde yapılan bu yeni teknolojik güncelleme ile Blade serisine özgü "mükemmel his" özelliğini daha da ileriye taşıyor. Önceki nesillerinde olduğu gibi, bu Blade serisi de, Federer in Pro Staff RF97 Autograph raketindeki gibi, zarif kozmetik görüntüsünü kadife gibi yumuşak boya yüzeyiyle birleştiriyor.

Önceki modele göre daha "kafa hafif" ve daha hızlı olmasına rağmen, bu yeni raket 325 RDC lik güçlü bir savurma ağırlığı barındırıyor ve vuruşlarda mükemmel gövde etkisi sunuyor. Yumuşak sayılabilecek 62 RA çerçeve sertliği ve düz hatlı kiriş profiline ilave olarak, Blade 98 (16x19) FeelFlex teknolojisine sahip. Bu teknoloji "Carbon Mapping" patentiyle torsiyon dengesini artırıyor ve modern tenisin gereksinimi patlayıcı vuruşlarda raketin vuruşa uyumlu bükülebilmesini kolaylaştırıyor.

Bu jenerasyonda Wilson, raket sapına daha uzun bir konikleşme özelliği katmış. Bu da, özellikle çift el back-end kullanan oyuncuların ellerini daha iyi konumlandırabilmesini sağlıyor. Dip çizgiden yapılan vuruşlarda raket olağanüstü hisse sahip. Daha mükemmel topu kavrama hissi ve tipik bir oyuncu raketinden alabileceğinizden daha fazla feedback veriyor. Agresiv vuruşlara sahip oyuncular tam kapasite ile hedef noktalarına yaptıkları vuruşlarda, ihtiyaçları olan kontrol ve spinle birlikte verimli bir güç elde edecekler. Net önünde ise, Blade 98 (16x19) ağırlığına göre hızlı hissetiriyor.

Blok volelerde raket makul bir itme gücü sunuyor, keskin açılara kurnazca bırakılan drop vuruşlar ise güzel bir dokunuş hissi ile yapılabiliyor. Rakibin servis karşılamasını zayıflaştırmak için atılacak servislerde, raketi yeterince hızlandırabilen oyuncular güçlü bir tempo ve spin etkisi ile karşılaşacaklar. Servis karşılamada ise, topu daha yüksek tempoya çıkarabilecek yeterli kütle etkisi bulabilecekler.

Sonuç itibariyle, piyasanın popüler raketi olan Blade 98 (16x19) üzerinde yapılan bu güncelleme gerçekten de son derece değerli bir iyileştirme olmuş. Blade' in klasik hissini sunan, modern spin oyununa yatkın ve güçlü bir raket arayan oyuncular için mutlaka dikkate alınması gereken etkileyici bir seçenek.

Teknik Özellikler
Kafa Boyu: 98 inç kare
Uzunluk: 27 inç
Çerçeve Kalınlığı: 21mm / 21mm / 21mm
Kordajsız Ağırlık: 305 gr.
Kordajlı Ağırlık: 323 gr.
Renk: Yeşil / Siyah / Gri
Yapı: Graphite / Basalt
Kordaj Deseni: 16 x 19
Stiffness: 62 RA
Savurma Ağırlığı: 328
Savrulma Hızı: Hızlı
Güç Seviyesi: Düşük - Orta
Kordajlı Balans: 33.02cm / 4 pts HL
Tavsiye Edilen
Kordaj Tansiyonu
22.5 - 27kg
Ana Grip: Wilson Pro Performance
Benzer Ürünler