Wilson Blade 104 V7.0 Tenis Raketi (WR013911)

Fiyat : ₺1.719,99(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Wilson, Blade 104 üzerinde çok önemli değişikliklere giderken, önceki versiyonlarında bu raketi tanımlayan ''oynanabilirlik'', ''oyuncu dostu'' ve'' hata affedici'' özelliklerini tamamıyle korudu. 104 inç² kafa çapıyla orta seviye oyuncularına konvansiyonel bir mid-plus rakete göre daha affedici ve daha konforlu bir oyun karekteri sunuyor.


16x19 gibi daha açık bir kordaj desenine evrilen Blade 104 18x19 desenli versiyonuna göre daha spin dostu ve bir miktar daha canlı bir his veriyor. Raket aynı zamanda daha düşük ve kol dostu bir çerçeve sertliğine sahip.


Önceki jenerasyonlarında olduğu gibi 27.5" lik uzunluğu ile kullanıcıya daha yüksek seviyede bir güç ve spin sağlıyor. Blade 104 FeelFlex teknolojine sahip. Bu teknoloji ''Carbon Mapping'' patentiyle torsiyon dengesini artırıyor ve modern tenisin gereksinimi patlayıcı vuruşlarda raketin vuruşa uyumlu bükülebilmesini kolaylaştırıyor. 104 Wilson a özgü Power Holes özelliğine de sahip. Gromet kanallarında bulunan bu sistem ile kordaj yüzeyi daha fazla esneyerek hem vibrasyonu azaltıyor hem de daha fazla güç üretiyor.


Dip çizgi üzerinden yapılan vuruşlarda Blade 104 oldukça dengeli bir his veriyor, beklenmedik şekilde iyi bir kontrol sağlıyor bu da atak yapan oyuncuya güven kazandırıyor.


Normalden büyük kafa çapı , raket boyundaki ekstra uzunluk ve 16 x19 kordaj deseni ile sadece topa güç yüklemekle kalmayacak, aynı zamanda önemli bir spin potansiyeli de kazanacaksınız.


Net önünde, raket oldukça rahat ve dengeli bir karekter sergiliyor. Bu sayede topu rahatlıkla yönlendirebilecek ve güçlü bitirişler yapabileceksiniz. Ekstra uzunluğu avantaja çevirebilecek oyuncular agresiv servislerde cazip bir güç ve spin artışı ile ödüllendirilecek.


Uzun ve mükemmel hisse sahip bir raket arayan orta seviye single ve double oyuncuları bu raketi mutlaka dikkate almalılar.

Teknik Özellikler
Kafa Boyu: 104 inç kare
Uzunluk: 27.5 inç
Çerçeve Kalınlığı: 22mm / 22mm / 22mm
Kordajsız Ağırlık: 290 gr.
Kordajlı Ağırlık: 306 gr.
Renk: Yeşil / Siyah / Gri
Yapı: Braided Graphite
Kordaj Deseni: 16 x 19
Stiffness: 60 RA
Savurma Ağırlığı: 321
Savrulma Hızı: Orta - Hızlı
Güç Seviyesi: Düşük - Orta
Kordajlı Balans: 32.99cm / 6 pts HL
Tavsiye Edilen
Kordaj Tansiyonu
22 - 27kg
Ana Grip: Wilson Pro Performance
Benzer Ürünler