Wilson Blade 100L V7.0 Tenis Raketi (WR014011)

Fiyat : ₺1.699,99(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Sizlere Blade 100L yi tanıtalım ! Blade ailesinin hafif raketlerinden biri olan 100L için , gelişmekte olan orta seviye tenisçilerin dünyanın en popüler raketlerinden biri olan Blade ayrıcalığına giriş noktası olduğunu söyleyebiliriz. 285 gramlık kordajsız ağırlığı ile kontrol ve his özellikleri barındırırken aynı zamanda kullanıcıya modern bir hız ve spin sunuyor. Blade 98 16x19 versiyonu ile kıyaslandığında 100L daha hızlı olmasının yanı sıra, daha kalın, sert ve canlı bir raket çerçeve yapısına sahip. Bunun faydası ise daha güçlü bir raket yüzeyi vasıtasıyla canlı hisse sahip tempolu vuruşlara kolay ulaşmak.


Blade ailesinin diğer modellerinde olduğu gibi, Blade 100UL de FeelFlex teknolojisine sahip. Bu teknoloji ''Carbon Mapping'' patentiyle torsiyon dengesini artırıyor ve modern tenisin gereksinimi patlayıcı vuruşlarda raketin vuruşa uyumlu bükülebilmesini kolaylaştırıyor. Bu jenerasyonda Wilson, raket sapına daha uzun bir konikleşme özelliği katmış. Bu da, özellikle çift el back-end kullanan oyuncuların ellerini daha iyi konumlandırabilmesini sağlıyor.


Dip çizgiden yapılan vuruşlarda Blade 100L oldukça konforlu ve zinde bir duruş gösteriyor. Denge noktasının ''Denge'' konumuna yakın olması sayesinde gelen ağır toplara karşı güçlü bir duruş sergiliyor. Agresiv oyun stilleri için raket aynı zamanda yeterli tempo ve spine ulaşmanızı kolaylaştırıyor. Net önünde ise Blade 100L serilik ve denge arasında gayet kararlı bir performans sergiliyor.


Ağırlık sınıfına göre kabul edilebilir bir hızla toparlanabilen raket bu sayede etkileyici bir güç hissi üretiyor. Savurma ağırlığı nedeniyle güçlü toplara volede karşılık vermek ve güçlü birinci servislere blok koymak son derece kolay. Kolay oynanabilirlik özelliği ve oyuncu dostu raket arayan orta seviye oyuncuları bu rakete bir şans tanımalı . Blade 100L oyuncuya dikkate değer bir kontrol ve raket hissi sunuyor.

Teknik Özellikler
Kafa Boyu: 100 inç kare
Uzunluk: 27 inç
Çerçeve Kalınlığı: 22mm / 22mm / 22mm
Kordajsız Ağırlık: 285 gr.
Kordajlı Ağırlık: 301 gr.
Renk: Yeşil / Siyah / Gri
Yapı: Graphite
Kordaj Deseni: 16 x 19
Stiffness: 69 RA
Savurma Ağırlığı: 316
Savrulma Hızı: Orta - Hızlı
Güç Seviyesi: Düşük - Orta
Kordajlı Balans: 33.99cm / 1 pts HL
Tavsiye Edilen
Kordaj Tansiyonu
22.5 - 27kg
Ana Grip: Wilson Pro Performance
Benzer Ürünler