KORDAJ ÇEKİMİ (Kordajçekimi)

Fiyat : ₺40,00(KDV Dahil)

 

Merit Spor’a hoş geldiniz! Firmamız  Enka Spor kulübü ve Bahçeşehir Soul Entertainment Tenis Akademisi içerisinde birçok milli tenisçiye profesyonel kordaj servisi vermektedir. 

Tenis raketi ve kordaj hizmeti için uluslararası standardları belirleyen kuruluşlar, USRSA (United States Racket Stringers Association) ve ERSA (European Racket Stringers Association) üyesi olan firmamız aynı zamanda ''Professional Stringer'' sertifikasına da sahiptir.  Düzenli aralıklarla kalibrasyonu yapılan, profesyonel kordaj makineleri kullanmaktayız. Bu sektördeki amacımız Türkiye’de tenisle ilgilenen her seviyedeki oyuncunun, profesyonel bir oyuncunun alacağı kordaj servisini almasını sağlamaktır. Mağazalarımızda kordaj çekim hizmeti veren her personel işlemleri belirli bir yöntem ve standarda bağlı olarak yapmaktadır. Bu sebeple hizmet standardını ve sürekliliği korumayı amaçlıyoruz.

 

Türkiye de düzenlenen; TEB BNP Paribas İstanbul Open, TEB BNP Paribas İstanbul CUP ve diğer birçok turnuvada raket çekim hizmetleri tarafımızdan sağlanmaktadır. Bu organizasyonların sorunsuz işlemesi ve performansın korunması için, eğitimli kordaj teknisyenlerimiz işlerini son derece titizlikle yapmaktadır. 

 

Doğru kordaj seçimi, performansın yanı sıra, sakatlıkların önlenmesinde de oldukça önemli bir etkendir. Tenisçi dirseği, tendon ağrıları teniste sık rastlanan sakatlık türleridir. Raket ve kordaj seçimi bu tür problemlerden korunmak için önem arzeder. Bununla birlikte yüzlerce kordaj çeşidi arasından seçim yapmak sizler için zor olabilir. Bu konuda ihtiyacınız olan profesyonel desteği sağlamaktan mutluluk duyarız.

 

Raketlerinizi mağazalarımızdan birine kargolayarak başka şehirlerden de hizmetimizden yaralanabilirsiniz. Bunun için UPS kargo anlaşma kodumuzu kullanarak kargo ücretlerini daha minimal seviyede tutabilirsiniz.

UPS Kargo anlaşma kodumuz: 72Y89W

Saygılarımızla

 

ADET

Artır Azalt