Babolat Pure Strike Team Tenis Raketi 2019 (101402-323)

İndirim Oranı : %35 İndirim
Fiyat : ₺2.300,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.499,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Bu 3.nesil Pure Strike Team ile, Babolat, önceki nesilin kolay kullanılabilirlik özelliğini hem koruyabilmiş hem de raketi daha tok bir hale getirebilmiş.

 

285 gr ağırlığı ile, raketinden kontrol edilebilir bir güç, spin ve aynı zamanda mükemmel his isteyen orta seviye tenisçiler için ideal bir raket seçeneği haline geliyor.

 

Önceki nesillerinde olduğu gibi, bu nesilde de (Control Frame Technology ) hibrid çerçeve yapısı korunmuş. Bu hibrid teknoloji dikdörtgen profilli çerçevelerin kontrol ve his özellikleri ile birlikte aynı zamanda modern yapıdaki elips çerçevelerin özelliği olan hız ve dinamizm avantajlarını da üzerinde barındırıyor.

 

Bu raket Babolat'ın FSI Power teknolojisine de sahiptir. Bu raket teknolojisi üst bölümdeki çapraz kordajların daha aralıklı yerleştirilmesi sayesinde rakete daha fazla spin üretimi ve tempo veriyor.

 

Yeni model çerçeveye C2 Pure Feel teknolojisi uygulanmış. Bu malzeme teknolojisi ,raket çerçevesinin saat 3 ve 9 pozisyonlarına ilave edilen cortex ve benzersiz esnek viscoelastik kauçukdur .Bu sayede topun raket yüzeyi üzerinde bekleme süresi uzatılır (dwell time) ve daha fazla konfor sağlanır.

 

Dip çizgiden yapılan derin vuruşlarda , Pure Strike Team , canlı, spin özelliği fazla ve tam kapasite ile yapılan forehand, backhand lerde isabeti öngörülebilen hassas vuruşlar yapabilmenizi sağlayacak. Aynı zamanda hızlı bir raket oluşu sayesinde defans yaparken oyunu karıştırmanızı kolaylaştıracak ve hareket halindeyken bile puan alıcı vuruşlar yapabileceksiniz.

 

Vole ve servis karşılamada Pure Strike Team inanılmaz bir rahatlıkla pozisyona süzülebilecek. Pure Strike ın ağır versiyonlarındaki gibi , Team de drop-shot larda ve dar açılara bırakılan toplarda şeytani bir dokunuş hassasiyetine sahip.

 

Sonuç olarak, Pure Strike Team , raketinden kullanım kolaylığı, hafiflik ve kortun her bölgesinden yapılan vuruşlarda kolay hedefe yönlendirme özelliği isteyen tüm oyuncular için harika bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor.

 

 

Düşük ağırlığı kullanım kolaylığı ve manevra özelliklerini artırmaktadır. 26" raket uzunluğu 11 yaş ve yukarısı küçük tenisçiler için idealdir.

Teknik Özellikler
Kafa Boyu: 100 inç kare
Uzunluk: 27 inç
Çerçeve Kalınlığı: 21mm / 23mm / 21mm
Kordajsız Ağırlık: 285 gr.
Renk: Beyaz / Gri / Kirmizi
Yapı: Graphite
Kordaj Deseni: 16 x 19
Stiffness: 69 RA
Savurma Ağırlığı: 309
Savrulma Hızı: Orta - Hızlı
Güç Seviyesi: Düşük - Orta
Balans: 33.99 cm / 1 pts HL
Tavsiye Edilen
Kordaj Tansiyonu
23 - 27kg
Ana Grip: Babolat Syntec Team
Kordaj: Yok
Benzer Ürünler