Babolat Pure Strike 16x19 Kordajlı Tenis Raketi
BabolatBabolat Pure Strike 16x19 Kordajlı Tenis Raketi
BabolatBabolat Pure Strike 16x19 Kordajlı Tenis Raketi
BabolatBabolat Pure Strike 16x19 Kordajlı Tenis Raketi
BabolatBabolat Pure Strike 16x19 Kordajlı Tenis Raketi

Babolat Pure Strike 16x19 Kordajlı Tenis Raketi (102406-323)

İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺2.799,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.399,99(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Bu rakette Babolat, popüler modeli Pure Strike 16x19 u yeni sönümleme teknolojisi ile güncellerken önceki modelin kolay oynanabilirlik özelliğini korumuş.

 

Önceki modele göre daha yüksek bir savurma ağırlığına sahip olması rakete daha üst seviyede bir denge ve güç sağlamış. Buna rağmen agresif all-court oyuncular için hala hızını muhafaza ediyor ve hemen tüm vuruş tipleri için hassasiyet sunuyor.

 

Önceki nesillerinde olduğu gibi, bu nesilde de (Control Frame Technology ) hibrid çerçeve yapısı korunmuş. Bu hibrid teknoloji dikdörtgen profilli çerçevelerin kontrol ve his özellikleri ile birlikte aynı zamanda modern yapıdaki elips çerçevelerin özelliği olan hız ve dinamizm avantajlarını da üzerinde barındırıyor.

 

Bu raket Babolat'ın FSI Power teknolojisine de sahiptir. Bu raket teknolojisi üst bölümdeki çapraz kordajların daha aralıklı yerleştirilmesi sayesinde rakete daha fazla spin üretimi ve tempo veriyor.

 

Yeni model çerçeveye C2 Pure Feel teknolojisi uygulanmış. Bu malzeme teknolojisi ,raket çerçevesinin saat 3 ve 9 pozisyonlarına ilave edilen cortex ve benzersiz esnek viscoelastik kauçukdur .Bu sayede topun raket yüzeyi üzerinde bekleme süresi uzatılır (dwell time) ve daha fazla konfor sağlanır. Sonuç olarak raketten alınan tokluk hissi önceki modellere göre daha fazlalaşmış ve bir miktar daha yastıklama özelliği arttırılmış.

 

Dip çizgiden yapılan vuruşlarda Pure Strike 16x19 tok ve güvenli bir his veriyor. Pure Drive ın spin dostu özelliğini korumakla birlikte daha yumuşak bir reaksiyon veriyor ve daha iyi bir top hissi sağlıyor. Daha yüksek savurma ağırlığına sahip olan bu 3. nesil versiyon daha yüksek tempolarda mücadele verirken ve kort boyunca yönlendirmelerde oldukça kullanışlı ve elverişli hale geliyor .

 

File önünde Pure Strike her yönden mükemmel reaksiyon gösteriyor. Son derece makul bir hızla toparlanabilirken aynı zamanda yüksek tempoda dengesini ve tokluğunu koruyor. Çok yönlülüğü sayesinde puanı şiddetle bitirmek mümkünken , drop shotlarda müthiş bir hassasiyet gösteriyor.

 

Rakete ilave edilen bu yeni güncellemeler sayesinde Pure Strike 16x19 Babolat ürün gamı içerisinde en tatminkar ve oyuncu dostu raketlerden biri olmaya hak kazanmış.

Teknik Özellikler
Kafa Boyu: 98 inç kare
Uzunluk: 27 inç
Çerçeve Kalınlığı: 21mm / 23mm / 21mm
Kordajsız Ağırlık: 305 gr.
Renk: Beyaz / Gri / Kirmizi
Yapı: Graphite
Kordaj Deseni: 16 x 19
Stiffness: 66 RA
Savurma Ağırlığı: 327
Savrulma Hızı: Orta - Hızlı
Güç Seviyesi: Düşük - Orta
Balans: 33.02 cm / 4 pts HL
Tavsiye Edilen
Kordaj Tansiyonu
23 - 27kg
Ana Grip: Babolat Syntec Team
Kordaj: VAR
Benzer Ürünler