Babolat Pure Strike 100 Kordajlı Tenis Raketi
BabolatBabolat Pure Strike 100 Kordajlı Tenis Raketi
BabolatBabolat Pure Strike 100 Kordajlı Tenis Raketi
BabolatBabolat Pure Strike 100 Kordajlı Tenis Raketi
BabolatBabolat Pure Strike 100 Kordajlı Tenis Raketi

Babolat Pure Strike 100 Kordajlı Tenis Raketi (101400)

İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺2.799,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.399,99(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

3. nesil Pure Strike 100 ortalama bir güç seviyesine sahip. Bu hafif oyuncu raketi ortalama gücü, spin dostu özelliği ve iyi top hissi kombinasyonuyla karşımıza çıkıyor. 300 gr kordajsız ağırlığı ve 319-RDC savurma ağırlığı ile Pure Strike 100 hız ve denge arasında doğru bir konuma oturuyor.

 

Önceki nesillerinde olduğu gibi, bu nesilde de (Control Frame Technology ) hibrid çerçeve yapısı korunmuş. Bu hibrid teknoloji dikdörtgen profilli çerçevelerin kontrol ve his özellikleri ile birlikte aynı zamanda modern yapıdaki elips çerçevelerin özelliği olan hız ve dinamizm avantajlarını da üzerinde barındırıyor.

 

Bu raket Babolat'ın FSI Power teknolojisine de sahiptir. Bu raket teknolojisi üst bölümdeki çapraz kordajların daha aralıklı yerleştirilmesi sayesinde rakete daha fazla spin üretimi ve tempo veriyor. Yeni model çerçeveye C2 Pure Feel teknolojisi uygulanmış. Bu malzeme teknolojisi ,raket çerçevesinin saat 3 ve 9 pozisyonlarına ilave edilen cortex ve benzersiz esnek viscoelastik kauçukdur .Bu sayede topun raket yüzeyi üzerinde bekleme süresi uzatılır (dwell time) ve daha fazla konfor sağlanır.

 

Yerden yapılan vuruşlarda raketin seriliği, hedef hassasiyeti ve canlılığı dikkatinizi çekecek. Pure Drive ya da Pure Aero kadar güçlü olmamasına rağmen oldukça makul bir top hızı üretebiliyor. Daha yüksek bir savurma ağırlığına sahip olan bu 3.nesil Pure Strike 100 oyun temposunu belirlemede eski versiyonlarına göre biraz daha iyi performans gösteriyor.Savurma ağırlığı artmış olmasına rağmen kamçılama yaparak daha etkili spinler üretebilecek çabukluğa da sahip olduğunu belirtmeliyiz.

 

File önünde raket son derece kolay toparlanabiliyor. Bu sayede seri dokunuşlar yapılabiliyor. Ağırlık kategorisine göre ortalamanın üzerinde bir denge gösteriyor ve şiddetli voleler için uygun bir güç sunuyor. Agresif servis atan oyuncular raketin yeterince spinli ve hedefi bulan servisler üretebileceğini görecekler. Bu raketin performansının ortaya çıktığı alanlardan biri de servis karşılama. Raket seriliği ile ilk servisleri bloklamada ve derin toplar göndermede ,ikinci servisleri cezalandırmada iyi performans gösteriyor.

 

Sonuç olarak, Babolat ın raket hissini artıran bu son etkili dokunuşları ile Pure Strike 100 tam güçte hedefe kolay yönlendirilebilen ve hafif raketler arayan oyuncular için mükemmel bir raket seçeneği olarak akıllarda bulunmalı.

Teknik Özellikler
Kafa Boyu: 100 inç kare
Uzunluk: 27 inç
Çerçeve Kalınlığı: 21mm / 23mm / 21mm
Kordajsız Ağırlık: 300 gr.
Renk: Beyaz / Gri / Kirmizi
Yapı: Graphite
Kordaj Deseni: 16 x 19
Stiffness: 69 RA
Savurma Ağırlığı: 319
Savrulma Hızı: Orta - Hızlı
Güç Seviyesi: Düşük - Orta
Balans: 32.99 cm / 4 pts HL
Tavsiye Edilen
Kordaj Tansiyonu
23 - 27kg
Ana Grip: Babolat Syntec Team
Kordaj: Var - Babolat Synthetic Gut
Benzer Ürünler