Babolat Pure Aero Team Kordajlı Tenis Raketi
BabolatBabolat Pure Aero Team Kordajlı Tenis Raketi
BabolatBabolat Pure Aero Team Kordajlı Tenis Raketi
BabolatBabolat Pure Aero Team Kordajlı Tenis Raketi
BabolatBabolat Pure Aero Team Kordajlı Tenis Raketi

Babolat Pure Aero Team Kordajlı Tenis Raketi (102358)

İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺2.699,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.299,99(KDV Dahil)

Babolat Pure Aero Team Kordajlı Tenis Raketi - Babolat Synthetic Gut kombini

ADET

Artır Azalt

Babolat, efsanevi Pure Aero serisinde yeni bir sayfa açıyor. Spin ve güç üretiminde uzmanlaşan bu seri, Rafael Nadal'ın oyun tarzına uygun olarak tasarlandı. 2019 modelinde Babolat çerçevenin sertliğini biraz düşürerek, daha kontrollü ve kol dostu bir raket üretti. Ayrıca Cortex titreşim önleyici materyalleri kafa bölümüne de yerleştirerek top ile temas halinde daha yumuşak bir his elde ediyor. Bu gelişmelere rağmen Pure Aero sertliğini, canlılığını ve gücünü koruyor.

 

Patlayıcı güç ve spin arayan orta seviye oyuncular, yeni Pure Aero Team'i çok sevecekler. 310'un altında savurma ağırlığı ile Pure Aero'dan daha hızlı savruluyor. Bu da kendini geliştirmekte olan oyunculara raketi hızlandırmada yardımcı oluyor.

 

FSI spin technology ile geliştirilen Pure Aero Team, çapraz kordajlar arasında daha fazla aralığa yer veriyor. Bu sayede kordajın topu kavrama özelliği ( ball-bite) artıyor. Buna ilave olarak raket grommet( çerçeve plastiği) üzerindeki delikler daha geniş tutularak teller daha geniş bir boşlukta hareket etmesi sağlanmış. Bu, telin kampçılama (snap-back) etkisini arttırıyor ve raketin spin üretimine önemli katkı sağlıyor. 305 Rdc savurma ağırlığı kullanıcıya raket başını hızlı hareket ettirebilme ve daha spinli toplar vurabilme imkanı sağlıyor.

 

Pure Aero Team kort çizgisinden de, hafifliğine rağmen, şaşırtıcı bir seviyede denge ve kullanım kolaylığı sunuyor. İyi bir teknikle kullanıldığında raket etkileyici bir ritim ve spin kombinasyonu üretiyor.Daha Spinli ve istikrarlı servis atmayı amaçlayan oyuncular da, bu raketin topla buluştuğu andaki rahatlığını ve patlayıcılığını sevecekler. Servis karşılamalarda ise Pure Aero Team'in manevra kabiliyeti önemli bir özellik olarak karşımıza çıktığı gibi, aynı zamanda yüksek seviyede hassasiyet sunuyor.

 

Yüksek manevra kabiliyetine sahip bu raketler, Babolat Pure Aero modelindeki hassasiyet ve spin kabiliyetini, daha hafif ve hızlı bir çerçevede oyuncuların kullanımına sunuyor.

Teknik Özellikler
Kafa Boyu: 100 inç kare
Uzunluk: 27 inç
Çerçeve Kalınlığı: 23 mm / 26 mm / 23 mm
Kordajsız Ağırlık: 285 gr.
Kordajlı Ağırlık: 300.5 gr.
Renk: Siyah / Sarı
Yapı: Graphite
Kordaj Deseni: 16 x 19
Stiffness: 69 RA
Savurma Ağırlığı: 307
Savrulma Hızı: Orta - Hızlı
Güç Seviyesi: Düşük - Orta
Balans: 32.99 cm / 4 pts HL
Tavsiye Edilen
Kordaj Tansiyonu
22 - 26kg
Ana Grip: Babolat Synthec Pro
Kordaj: Var- Babolat Synthetic Gut
Kafa Boyutu
100 inç kare
Uzunluk
27 inç
Kordajsız Ağırlık
285 gr.
Kordaj Deseni
16 x 19
Stiffness ( Sertlik )
69 Ra
Balans ( Denge Noktası )
4 p. HH
Güç Seviyesi
Düşük - Orta
Yapı
Grafit
Savrulma Hızı
Orta - Hızlı
Benzer Ürünler