Asics Gel Resoluion 7 Clay Erkek Tenis Ayakkabısı
Asics Gel Resoluion 7 Clay Erkek Tenis Ayakkabısı
Asics Gel Resoluion 7 Clay Erkek Tenis Ayakkabısı
Asics Gel Resoluion 7 Clay Erkek Tenis Ayakkabısı
Asics Gel Resoluion 7 Clay Erkek Tenis Ayakkabısı
Asics Gel Resoluion 7 Clay Erkek Tenis Ayakkabısı

Asics Gel Resolution 7 Clay Erkek Tenis Ayakkabısı (E702Y-9690)

Fiyat : ₺799,99(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Asics Gel Resolution 7 Tenis Ayakkabısı, üst düzey ve kulüp oyuncuları arasında en popüler tenis ayakkabılarından biri olmaya devam ediyor. Yeni üst tasarımı, ayağınızı sabitlemek ve en yüksek seviyede destek ve denge sunmak için ayağın tüm üst kısmı boyunca bir TPU Wrap kaplamasına sahip. Asics aynı zamanda ayakkabının arkasında bulunan dış topuğu kısaltarak bir önceki modellerde bazı insanların yaşadığı sıkma problemini de ortadan kaldırıyor. Bu performans ayakkabısını diğerlerinden ayıran özelliği ise, performansı ve etkileyici destek, stabilite ve dayanıklılık özellikleri. Aynı zamanda oldukça rahat, konforlu ve hızlı. Bunlara ek olarak da, altı aylık dış taban dayanıklılık garantisine sahip! Aradıkları herşeyi ve daha fazlasını onlara verecek bir premium ayakkabı arayan oyuncular güvenle Gel Resolution'u kullanmaya devam edebilirler!

 

Üst Taban: Yeni tasarım "FlexionFit" üst kısmı ayağınızın üst kısmı boyunca kullandığı file üstüne "TPU Wrap" ile konfor, destek ve stabilite sağlar. "PGuard" ayak parmağı koruyucusu ayakkabının önüne dayanıklılık eklerken, "Personal Heel Fit" halka astar kalıpları ayağınızın arkasını koruyor.

 

Ara Taban: Asics'in kendine özel "GEL" yastıklama sistemi hem arkada hem de önde, "Solyte" ara taban teknolojisi ile birleşerek yumuşak yastıklama ve her adımda patlayıcı güç sunuyor. Orta ayak "Trusstic" Sistemi orta ayağınız boyunca bükülmelere karşı dayanıklılığı ile ekstra destek sunuyor.

 

Dış Taban: Değiştirilmiş balık sırtı deseninde "AHAR+" lastik dış tabanı her türlü kort yüzeyinde etkileyici bir çekim gücü ve dayanıklılık sağlıyor. Altı aylık dayanıklılık garantisine sahip.

 

İç Taban: "PHF (Personal Heel Fit)" özelliği hafızalı köpük astarlı topuk halkasıyla konfor ve kişiselleştrilmiş bir uyum sağlıyor.

Teknolojiler

  • PGuard® Toe Protector ( Başparmak koruyucusu ), ayakkabının önüne yerleştirilmiş sert kısım, ayakkabının önünü sağlamlaştırarak, dayanıklılığı arttırıyor.
  • Asics Impact Guidance System® ( Darbe Yönlendirme Sistemi): Asics'in patentli tasarımı , çıplak ayağın topuktan parmak ucuna kadar, doğal yürüyüş hareketini destekler.
  • Solyte® Midsole ( Solyte Orta Taban ): Asics'in standart EVA ve SpEva orta taban malzemelerinden daha hafif olan bu malzeme daha üstün yastıklama ve dayanıklılık sunuyor.
  • Personalized Heel Fit®( Kişiselleştirilmiş Topuk Yapısı ),kullanıcının topuk ve aşil formunu hafızasında tutabilen 2 katlı kauçuk sistemi yüksek destek ve yastıklama sağlar.
  • GEL® Cushioning System ( GEL yastıklama sistemi ): Ayakkabının önünde ve topuğunda bulunan GEL yastıklama sistemi, sert inişlere ve sıçramalara karşı koruma sağlıyor.
  • Trusstic System®, ayakkabının sağlamlığını ve yapısını korurken, topuk bölümünün ağırlığını azaltıyor. Aynı zamanda istenmeyen dönmelere ve kıvrılmalara karşı maksimum sağlamlık sunuyor.
  • APMA Seal Of Acceptence: Bu işarete sahip ayakkabılar, Amerikan Pediatrik Sağlık Derneği’nin onaylı mühürüne sahiptir.
  • AHAR® ( Asics High Abrasion Rubber ): Asics’in dayanıklılığı yüksek lastik tabanı, zikzak desenli yapısı ile tüm kortlara uygundur.

Teknik Detaylar

Ağırlık: 402.5 gr. (44.5 numara)

Yüzey: Toprak Kort (Clay)

Renk: Siyah / Beyaz / Gri

Ürün Kodu: E702Y-9690

Toprak Kort
Toprak Kort