Wilson Pro Staff 97 L CV Tenis Raketi (WRT73921)

İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺1.999,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.799,10(KDV Dahil)

*Tenis raketiniz ile  beraber tercih ettiğiniz kordajı satın almanız ücretsiz kordaj çekimi için yeterli olacaktır. Bilgilerinizi siparişin not bölümüne yazın ve raketiniz istediğiniz şekilde uzman kordaj teknisyenlerimiz tarafından çekilsin. 

Detaylı Bilgi için tıklayınız.

ADET

Artır Azalt

Wilson Pro Staff 97 L CV Tenis Raketi üstün teknik özellikleri ve eşsiz konforu ile mükemmel bir raket! Wilson’un efsanevi Pro Staff serisine giriş yapmak için kullanıcı dostlu bir raket arayan orta seviyeli oyuncular için tam anlamıyla ideal. Pro Staff 97L Countervail kadifemsi rengi, lazer kabartmaları ve metalik detaylarının göz alıcı şıklığı ile tenisin efsane ismi Roger Federer’in kullandığı raket ile aynı görünüme sahip.

Wilson Pro Staff 97 L CV, 311 gramlık hafif ağırlığı ile Federer’in RF97 Autograph raketinden daha hafif ve çok daha hızlı. Bu sayede orta seviyelerdeki oyuncular için vuruşlarını tempolu ve yüksek spinli bir şekilde gerçekleştirmeleri de daha kolaylaşıyor. Grafit yapısı ve hafif kafa dengesinin yanı sıra, şok dalgalarını emerek titreşimi azaltan ve kolu yormayan özel Countervail teknolojisi ile maksimum konfor sağlıyor. Tüm bu özellikleri sayesinde 97 L hem yüksek performansa hem son derece şık bir görünüme hem de mükemmel bir hisse sahip.

97L kort çizgisinde etkileyici bir kolaylıkla hız kazanıyor. Daha ağır olan Pro Staff modellerinin stabilitesine sahip olmamasına rağmen hafif ağırlığına rağmen etkileyici bir stabilite sunuyor. Pro Staff 97 L nette hızlı manevra kabiliyeti ve kolay pozisyon alma özelliğine sahip. Hafif ağırlığı sayesinde servis karşılamalarında oldukça etkileyici bir performans sağlıyor. Wilson yeni Pro Staff 97 L ile orta seviyeli oyuncular için mükemmel bir raket yarattı. Kontrol edilebilir gücü ve üstün performans özellikleri ile hafif ağırlıklı raket arayan oyuncular için ideal seçenek!

Renk: Siyah

Ürün Kodu: WRT73921

Teknik Özellikler
Kafa Boyu: 97 inç kare
Uzunluk: 27 inç
Çerçeve Kalınlığı: 23mm
Kordajsız Ağırlık: 290 gr.
Kordajlı Ağırlık: 306 gr.
Renk: Siyah
Yapı: Graphite / Countervail
Kordaj Deseni: 16 x 19
Stiffness: 69 RA
Savurma Ağırlığı: 312
Savrulma Hızı: Orta - Hızlı
Güç Seviyesi: Düşük - Orta
Kordajsız Balans: 33.48cm / 3 pts HL
Tavsiye Edilen
Kordaj Tansiyonu
21 - 26kg
Ana Grip: Wilson Sublime
Uzunluk
27 inç
Kafa Boyutu
97 inç kare
Kordajsız Ağırlık
290 gr.
Kordaj Deseni
16 x 19
Stiffness ( Sertlik )
69 Ra
Balans ( Denge Noktası )
3 p. HL
Güç Seviyesi
Düşük - Orta
Yapı
Grafit Countervail
Savrulma Hızı
Orta - Hızlı
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler