Babolat Pure Strike Tour Tenis Raketi 2019 (101410-323)

İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺2.300,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.599,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Babolat Tour modeliyle 3. jenerasyon Pure Strike ailesine daha da gelişmiş bir oyuncu raketini ilave etmiş oluyor. 320 gram kordajsız ağırlığı ve 330+RDC savurma ağırlığı ile raketinden denge ve itiş gücü bekleyen tecrübeli tenisçiler için ideal bir seçenek haline gelmiş.

 

Tour , Pure Strike 16x19 gibi spin dostu olması ile birlikte , zorlu savurma ağırlığına karşın, kütlesi sayesinde rakibe ağır toplar gönderebileceğiniz bir raket haline gelmiş.

 

Önceki nesillerinde olduğu gibi, bu nesilde de (Control Frame Technology ) hibrid çerçeve yapısı korunmuş. Bu hibrid teknoloji dikdörtgen profilli çerçevelerin kontrol ve his özellikleri ile birlikte aynı zamanda modern yapıdaki elips çerçevelerin özelliği olan hız ve dinamizm avantajlarını da üzerinde barındırıyor. Bu raket Babolat'ın FSI Power teknolojisine de sahiptir. Bu raket teknolojisi üst bölümdeki çapraz kordajların daha aralıklı yerleştirilmesi sayesinde rakete daha fazla spin üretimi ve tempo veriyor.

 

Yeni model çerçeveye C2 Pure Feel teknolojisi uygulanmış. Bu malzeme teknolojisi ,raket çerçevesinin saat 3 ve 9 pozisyonlarına ilave edilen cortex ve benzersiz esnek viscoelastik kauçukdur .Bu sayede topun raket yüzeyi üzerinde bekleme süresi uzatılır (dwell time) ve daha fazla konfor sağlanır Pure Strike Tour dip çizgide rakipten gelen ağır toplara karşı güçlü direnç gösteriyor ve asla dağılmıyor.

 

Çarpışma sırasında inanılmaz derecede tok ve sağlam bir his uyandırıyor ve aynı şekilde üst seviye güç ve spin üretebileceği hissine varıyorsunuz. File önünde sağlam duruşu ve hissi ile top bloklamak, etkili yönlendirmeler yapmak son derece kolay. Dar açılara drop vuruşlar ve kısa dokunuşlar yapmak ise raketin diğer güçlü yanları.

 

Raketteki ekstra ağırlık servis karşılamada ve blok yapmakta inanılmaz kolaylık sağlıyor. Raketin sağlamlık hissi uyandırması oyuncuya güven veriyor. Bu ağırlıktaki bir raketi etkili hızlandırabilen tenisçiler agresif servislerine güçlü spin ve isabet özelliklerini rahatlıkla ekleyebilecekler.

 

Sonuç olarak, Pure Strike Tour dikkat gerektiren ve zahmetli bir raket olmasına karşın tecrübeli pro tenisçilerin rakibe çok isabetli ve ağır toplar atabilmesi için tasarlanmış inanılmaz bir ekipman olarak karşımıza çıkıyor.

Teknik Özellikler
Kafa Boyu: 98 inç kare
Uzunluk: 27 inç
Çerçeve Kalınlığı: 21mm / 23mm / 21mm
Kordajsız Ağırlık: 320 gr.
Renk: Beyaz / Gri / Kirmizi
Yapı: Graphite
Kordaj Deseni: 16 x 19
Stiffness: 65 RA
Savurma Ağırlığı: 333
Savrulma Hızı: Orta - Hızlı
Güç Seviyesi: Düşük - Orta
Balans: 32.49 cm / 6 pts HL
Tavsiye Edilen
Kordaj Tansiyonu
23 - 27kg
Ana Grip: Babolat Syntec Team
Kordaj: Yok
Benzer Ürünler