Babolat Pure Strike 98 16x19 (Project One7) Tenis Raketi (101282)

İndirim Oranı : %33 İndirim
Fiyat : ₺1.799,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.199,00(KDV Dahil)

Tenis raketi seçerken dikkat edilmesi gerekenler

*Tenis raketi alana kordaj çekimi ücretsiz ! Üstelik aynı gün kargoda !


*Tenis raketiniz ile  beraber tercih ettiğiniz kordajı satın almanız yeterli olacaktır. Bilgilerinizi siparişin not bölümüne yazın ve raketiniz istediğiniz şekilde uzman kordaj teknisyenlerimiz tarafından çekilsin. 

Detaylı Bilgi için tıklayınız.

ADET

Artır Azalt

Babolat bir kez daha Babolat Pure Strike 16x19 ile güçlü ve yüksek spinli bir şekilde kortu kontrol etmek isteyen agresif oyuncular için ideal raketi yarattı. Yeni teknolojik özelliklere sahip Pure Strike serisi önceki nesil Pure Strike modellerini değiştiriyor. 98 inç kare kafa boyutu ile maksimum kesinlik ve sert tepkilere sahip olacaksınız.


Babolat'ın yeni FSI Power teknolojisi, raketin üst bölümünde çapraz kordajların arasını açarak daha fazla güç ve spin sağlıyor. Bu modele yeni eklenenlerden biri de kare ve elips yapıları birleştirerek çerçevenin hassaslığını arttıran Hibrid Çerçeve Yapısı. Boğaz ve 3/9/12 saat yönlerindeki daha geniş çerçevesi top ile temas halinde kesinliği ve stabiliteyi arttırıyor.


Kordajsız 285 gram ağırlığı ağır toplara vuruş için gerekli kütleyi sağlarken, büyük vuruşlar yapan oyuncular için de stabilitesini koruyor. Hafif kafa dengesi sayesinde nette yüksek manevra kabiliyetini koruyor ve voleleri de kolaylıkla karşılayabiliyor. 16x19 kordaj deseni oyunculara tüm vuruşlarında spin ve kontrol sağlıyor.


Çerçeve yüksek sertliğe sahip olduğundan, oyuncular kordaj tansiyonlarını azaltmak veya bunun yerine daha yumuşakbir kordaj malzemesi kullanmak isteyebilirler. Babolat Pure Strike 16x19, güç, spin ve kontrole bir arada sahip hassas bir saldırı raketine sahip olmak isteyenler için harika bir seçenek.

Teknik Özellikler
Kafa Boyu: 98 inç kare
Uzunluk: 27 inç
Çerçeve Kalınlığı: 21.3mm / 21.3mm / 21.3mm
Kordajsız Ağırlık: 305 gr.
Kordajlı Ağırlık: 320.35 gr.
Renk: Beyaz / Gri / Turuncu
Yapı: Graphite
Kordaj Deseni: 16 x 19
Stiffness: 67 RA
Savurma Ağırlığı: 323
Savrulma Hızı: Orta - Hızlı
Güç Seviyesi: Düşük - Orta
Kordajsız Balans: 33.02cm / 4 pts HL
Tavsiye Edilen
Kordaj Tansiyonu
22 - 26.5kg
Ana Grip: Babolat Skin Feel
Benzer Ürünler