Babolat Pure Drive Tour Tenis Raketi
BabolatBabolat Pure Drive Tour Tenis Raketi
BabolatBabolat Pure Drive Tour Tenis Raketi
BabolatBabolat Pure Drive Tour Tenis Raketi
BabolatBabolat Pure Drive Tour Tenis Raketi

Babolat Pure Drive Tour Tenis Raketi (101439)

İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺2.799,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.399,99(KDV Dahil)

 

Bu raket bir performans raketidir ve kordajsız (telsiz) olarak satışa sunulmaktadır. Bu raket ile birlikte satın alacağınız kordajı ücretsiz olarak rakete çekip aynı gün içerisinde kargoya veriyoruz!

 

Detaylı Bilgi için tıklayınız.

ADET

Artır Azalt

Pure Drive ailesinin en ağır üyesi olan Pure Drive Tour, standart Pure Drive'dan biraz daha fazla stabilite ve güç sunar !

Babolat, Yeni Pure Drive Tour 2021 modeline iki yeni teknolojinin dahil edilmesiyle ikonik raketini daha da geliştirdi. Babolat'ın yeni HTR Sistemi ile güncellenen Pure Drive Lite'ın grafit yerleşimi, daha yüksek burulma direnci ile yeniden tasarlandı ve topa daha verimli enerji aktarımı sağlandı.

Babolat, titreşimi absorbe etmeye yardımcı olmak için raketin karbon katmanları arasında yer alan ince ve son derece esnek bir viskoelastik kauçuk olan SWX Pure Feel'e daha fazla alan ayırdı. Ek özellikler arasında grommet sistemini ve kordaj aralığını daha yüksek güç ve dönüş seviyeleri için optimize eden FSI Power Technology bulunur.

Önceki sürümlerle karşılaştırıldığında daha fazla kontrole, daha fazla sağlamlığa ve mükemmel darbe kararlılığına sahip olacaksınız!Özellikle topla temas anlarında oldukça stabil. Sert yapısı top ile temas ettiğinde esnemeyerek yüksek bir enerji üretimi sağlıyor. Bu sayede vuruşlarınıza büyük bir güç ekleyebileceksiniz.

Genişletilmiş "SMAC" teknolojisini içeren yeni teknoloji. Düzene entegre edilmiş bu son teknoloji titreşim filtreleme sistemi, rakipsiz bir top vuruşu hissi sağlar ve her atışta benzersiz bir ses sağlar. FSI teknolojisi (Frame String Interaction Technology) içeren 16 x 19’luk kordaj deseni topa vururken hızlı ve etkili bir tepki vermenizi sağlıyor. Kort çizgisinden agresif bir oyun tarzına sahip orta seviyeden ileri seviye kadar tüm oyuncular için ideal bir seçenek.

 

Pure Drive Tour, 335 gramlık bir raket için etkileyici bir hızlanma sunuyor. Sert ve hızlı vuruş yapan bir rakibin hızını absorbe etmek ve yönlendirmek için gereken kuvveti üretmenizi sağlar. Aynı zamanda bu raketin gücü ve spin dostu oluşu, onu agresif ve kuvvetli bir oyuncunun elinde tehlikeli ve kusursuz bir raket haline getirir. Gücü ve dönüşü artırmak isteyen agresif oyuncular için mükemmel bir tercih olacaktır!

Teknik Özellikler
Kafa Boyu: 100 inç kare
Uzunluk: 27 inç
Çerçeve Kalınlığı: 23mm / 26mm / 23mm
Kordajsız Ağırlık: 315 gr.
Kordajlı Ağırlık: 335 gr.
Renk: Gece Mavisi
Yapı: Graphite
Kordaj Deseni: 16 x 19
Stiffness: 70 RA
Savurma Ağırlığı: 326
Savrulma Hızı: Orta - Hızlı
Güç Seviyesi: Orta - Yüksek
Kordajsız Balans: 31,5cm/9 pts HL
Tavsiye Edilen
Kordaj Tansiyonu
22 - 26 kg
Ana Grip: Babolat Syntec Pro
Kordaj: Yok
Tavsiye Edilen Kordaj: RPM Blast / Power - Xcel
Kafa Boyutu
100 inç kare
Uzunluk
27 inç
Kordajsız Ağırlık
315 gr.
Kordaj Deseni
16 x 19
Stiffness ( Sertlik )
70 Ra
Balans ( Denge Noktası )
9 p. HL
Güç Seviyesi
Orta - Yüksek
Yapı
Grafit
Savrulma Hızı
Hızlı
Benzer Ürünler