Babolat Pure Drive Super Lite 2021 Tenis Raketi
BabolatBabolat Pure Drive Super Lite 2021 Tenis Raketi
BabolatBabolat Pure Drive Super Lite 2021 Tenis Raketi
BabolatBabolat Pure Drive Super Lite 2021 Tenis Raketi
BabolatBabolat Pure Drive Super Lite 2021 Tenis Raketi

Babolat Pure Drive Super Lite 2021 Tenis Raketi (101445)

İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : ₺2.199,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.099,99(KDV Dahil)

 

Bu raket bir performans raketidir ve kordajsız (telsiz) olarak satışa sunulmaktadır. Bu raket ile birlikte satın alacağınız kordajı ücretsiz olarak rakete çekip aynı gün içerisinde kargoya veriyoruz!

 

Detaylı Bilgi için tıklayınız.

ADET

Artır Azalt

Babolat’ ın en hafif ve en hızlı raket Pure Drive Super Lite.Bu raket, yeni başlayanlara hız, kolay güç ve spin dostu hassasiyet sağlıyor. Pure Drive Super Lite, yetişkin performans raketine geçiş yapmaya hazır olan genç oyuncular için tasarlanmıştır.

Babolat, Yeni Pure Drive Super Lite modeline iki yeni teknolojinin dahil edilmesiyle ikonik raketini daha da geliştirdi. Babolat'ın yeni HTR Sistemi ile güncellenen Pure Drive Super Lite'ın grafit yerleşimi, daha yüksek burulma direnci ile yeniden tasarlandı ve topa daha verimli enerji aktarımı sağlandı.

Babolat, titreşimi absorbe etmeye yardımcı olmak için raketin karbon katmanları arasında yer alan ince ve son derece esnek bir viskoelastik kauçuk olan SWX Pure Feel'e daha fazla alan ayırdı. Ek özellikler arasında grommet sistemini ve kordaj aralığını daha yüksek güç ve dönüş seviyeleri için optimize eden FSI Power Technology bulunur.

Genişletilmiş "SMAC" teknolojisini içeren yeni teknoloji. Düzene entegre edilmiş bu son teknoloji titreşim filtreleme sistemi, rakipsiz bir top vuruşu hissi sağlar ve her atışta benzersiz bir ses sağlar. FSI teknolojisi (Frame String Interaction Technology) içeren 16 x 19’luk kordaj deseni topa vururken hızlı ve etkili bir tepki vermenizi sağlıyor.

 

Sonuç olarak, hafifliği ve kolay kullanımı ile bu raket, Pure Drive serisinin gücüne, dönüşüne, hızına ve hassasiyetine mükemmel bir giriş noktasıdır..

Teknik Özellikler
Kafa Boyu: 100 inç kare
Uzunluk: 27 inç
Çerçeve Kalınlığı: 23mm / 26mm / 23mm
Kordajsız Ağırlık: 255 gr.
Kordajlı Ağırlık: 270 gr.
Renk: Gece Mavisi
Yapı: Graphite
Kordaj Deseni: 16 x 19
Stiffness: 69 RA
Kordajsız Balans: 32cm/8 pts HL
Tavsiye Edilen
Kordaj Tansiyonu
22 - 26 kg
Ana Grip: Babolat Syntec Pro
Kordaj: Yok
Tavsiye Edilen Kordaj: RPM Blast / Power - Xcel
Kafa Boyutu
100 inç kare
Uzunluk
27 inç
Kordajsız Ağırlık
255 gr.
Kordaj Deseni
16 x 19
Yapı
Grafit
Benzer Ürünler