Babolat Pure Drive Lite Wimbledon Tenis Raketi
BabolatBabolat Pure Drive Lite Wimbledon Tenis Raketi
BabolatBabolat Pure Drive Lite Wimbledon Tenis Raketi

Babolat Pure Drive Lite Wimbledon Tenis Raketi ( 101462-wimbledon)

Fiyat : ₺1.999,99(KDV Dahil)

 

Bu raket bir performans raketidir ve kordajsız (telsiz) olarak satışa sunulmaktadır. Bu raket ile birlikte satın alacağınız kordajı ücretsiz olarak rakete çekip aynı gün içerisinde kargoya veriyoruz!

 

Detaylı Bilgi için tıklayınız.

ADET

Artır Azalt

Babolat Wimbledon 2021 renkleriyle ürettiği özel bir versiyonu olan yeni sınırlı sayıda Babolat Pure Drive Lite Wimbledon karşınızda !

Babolat,Yeni Pure Drive Lite Wimbledon modeline iki yeni teknolojinin dahil edilmesiyle ikonik raketini daha da geliştirdi. Babolat'ın yeni HTR Sistemi ile güncellenen Pure Drive Lite'ın grafit yerleşimi, daha yüksek burulma direnci ile yeniden tasarlandı ve topa daha verimli enerji aktarımı sağlandı.

Babolat, titreşimi absorbe etmeye yardımcı olmak için raketin karbon katmanları arasında yer alan ince ve son derece esnek bir viskoelastik kauçuk olan SWX Pure Feel'e daha fazla alan ayırdı. Ek özellikler arasında grommet sistemini ve kordaj aralığını daha yüksek güç ve dönüş seviyeleri için optimize eden FSI Power Technology bulunur.

Önceki sürümlerle karşılaştırıldığında daha fazla kontrole, daha fazla sağlamlığa ve mükemmel darbe kararlılığına sahip olacaksınız!Özellikle topla temas anlarında oldukça stabil. Sert yapısı top ile temas ettiğinde esnemeyerek yüksek bir enerji üretimi sağlıyor. Bu sayede vuruşlarınıza büyük bir güç ekleyebileceksiniz.

 

Genişletilmiş "SMAC" teknolojisini içeren yeni teknoloji. Düzene entegre edilmiş bu son teknoloji titreşim filtreleme sistemi, rakipsiz bir top vuruşu hissi sağlar ve her atışta benzersiz bir ses sağlar. FSI teknolojisi (Frame String Interaction Technology) içeren 16 x 19’luk kordaj deseni topa vururken hızlı ve etkili bir tepki vermenizi sağlıyor. Kort çizgisinden agresif bir oyun tarzına sahip orta seviyeden ileri seviye kadar tüm oyuncular için ideal bir seçenek.

 

Pure Drive Lite Wimbledon, çok yönlü ve yenilikçi olup, doğru güç, dönüş ve hız hissini ve salınımlarda öngörülebilir yanıtın doğru kombinasyonunu sunar.

Teknik Özellikler
Kafa Boyu: 100 inç kare
Uzunluk: 27 inç
Çerçeve Kalınlığı: 23mm / 26mm / 23mm
Kordajsız Ağırlık: 270 gr.
Kordajlı Ağırlık: 286.33 gr.
Renk: Mor / Beyaz
Yapı: Graphite
Kordaj Deseni: 16 x 19
Stiffness: 69 RA
Savurma Ağırlığı: 300
Savrulma Hızı: Orta - Hızlı
Güç Seviyesi: Düşük - Orta
Kordajsız Balans: 34.04cm / 1 pts HL
Tavsiye Edilen
Kordaj Tansiyonu
23 - 27 kg
Ana Grip: Babolat Syntec Pro
Kordaj: Yok
Tavsiye Edilen Kordaj: RPM Power - Xcel
Kafa Boyutu
100 inç kare
Uzunluk
27 inç
Kordajsız Ağırlık
270 gr.
Kordaj Deseni
16 x 19
Stiffness ( Sertlik )
69 Ra
Balans ( Denge Noktası )
1 p. HH
Güç Seviyesi
Düşük - Orta
Yapı
Grafit
Savrulma Hızı
Orta - Hızlı
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler