Babolat Pure Drive 107 Tenis Raketi
BabolatBabolat Pure Drive 107 Tenis Raketi
BabolatBabolat Pure Drive 107 Tenis Raketi
BabolatBabolat Pure Drive 107 Tenis Raketi
BabolatBabolat Pure Drive 107 Tenis Raketi

Babolat Pure Drive 107 Tenis Raketi (101447)

İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : ₺2.499,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.299,99(KDV Dahil)

 

Bu raket bir performans raketidir ve kordajsız (telsiz) olarak satışa sunulmaktadır. Bu raket ile birlikte satın alacağınız kordajı ücretsiz olarak rakete çekip aynı gün içerisinde kargoya veriyoruz!

 

Detaylı Bilgi için tıklayınız.

ADET

Artır Azalt

Bu raketle Babolat, Pure Drive serisinin efsanevi gücünü ve dönüşünü alıp daha rahat ve affedici bir kafa boyutuna uyarladı. Pure Drive 107 yeni başlayanlar ve orta seviyedeki oyuncular için mükemmeldir.

Babolat, Yeni Pure Drive 107 modeline iki yeni teknolojinin dahil edilmesiyle ikonik raketini daha da geliştirdi. Babolat'ın yeni HTR Sistemi ile güncellenen Pure Drive Lite'ın grafit yerleşimi, daha yüksek burulma direnci ile yeniden tasarlandı ve topa daha verimli enerji aktarımı sağlandı.

Babolat, titreşimi absorbe etmeye yardımcı olmak için raketin karbon katmanları arasında yer alan ince ve son derece esnek bir viskoelastik kauçuk olan SWX Pure Feel'e daha fazla alan ayırdı. Ek özellikler arasında grommet sistemini ve kordaj aralığını daha yüksek güç ve dönüş seviyeleri için optimize eden FSI Power Technology bulunur.

Genişletilmiş "SMAC" teknolojisini içeren yeni teknoloji. Düzene entegre edilmiş bu son teknoloji titreşim filtreleme sistemi, rakipsiz bir top vuruşu hissi sağlar ve her atışta benzersiz bir ses sağlar. FSI teknolojisi (Frame String Interaction Technology) içeren 16 x 19’luk kordaj deseni topa vururken hızlı ve etkili bir tepki vermenizi sağlıyor. Kort çizgisinden agresif bir oyun tarzına sahip orta seviyeden ileri seviye kadar tüm oyuncular için ideal bir seçenek.

 

Pure Drive 107 rahat ve net bir yanıt sunar. Cömert vuruş alanı sunan bu raket, standart Pure Drive' dan daha rahat ve affedicidir. Patlayıcı hızlanmasına ve kolay güç üretmine ek olarak, bu raketin savurma kolaylığı, top üzerinde etkileyici bir hakimiyet sağlar. Bu raket aynı zamanda biraz uzatılmış uzunluğun (27,2 inç.) standart uzunlukta bir rakete göre daha kolay güç sağladığı çok açık.

Sonuç olarak Pure Drive 107, daha büyük, daha kullanıcı dostu bir kafa boyutundan gelen inkar edilemez avantajlar sağlıyor. Yeni başlayanlar ve orta seviyedeki oyuncular için harika bir seçenek olmaya devam ediyor.

Teknik Özellikler
Kafa Boyu: 107 inç kare
Uzunluk: 27.2 inç
Çerçeve Kalınlığı: 23mm / 26mm / 23mm
Kordajsız Ağırlık: 285 gr.
Kordajlı Ağırlık: 301 gr.
Renk: Gece Mavisi
Yapı: Graphite
Kordaj Deseni: 16 x 19
Stiffness: 69 RA
Savurma Ağırlığı: 309
Kordajsız Balans: 32cm/8 pts HL
Tavsiye Edilen
Kordaj Tansiyonu
22 - 26 kg
Ana Grip: Babolat Syntec Pro
Kordaj: Yok
Tavsiye Edilen Kordaj: RPM Blast / Power - Xcel
Kafa Boyutu
107 inç kare
Uzunluk
27.2 inç
Kordajsız Ağırlık
285 gr.
Kordaj Deseni
16 x 19
Stiffness ( Sertlik )
69 Ra
Balans ( Denge Noktası )
8 p. HL
Yapı
Grafit
Benzer Ürünler