Babolat Pure Aero Tour 2019 Tenis Raketi (101352-191)

İndirim Oranı : %21 İndirim
Fiyat : ₺1.899,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.499,99(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Babolat Pure Aero Tour, serinin en ağır raketi olarak kuvvetli ileri seviye oyuncuları hedefliyor. Savrulması biraz daha zor olsa da, top ile temas halinde şoku çok daha fazla emerek topu yönlendirmede kolaylık sağlıyor. Ayrıca vuruşlara daha fazla güç ekleyerek rakibinizden üstün olmanızı kolaylaştırıyor. Standart Pure Aero kadar kolay hızlanmamasına rağmen spin üretmekte zorlanmayacaksınız.


2019 modelinde Babolat çerçevenin sertliğini biraz düşürerek, daha kontrollü ve kol dostu bir raket üretti. Ayrıca Cortex titreşim önleyici materyalleri kafa bölümüne de yerleştirerek top ile temas halinde daha yumuşak bir his elde ediyor. Bu gelişmelere rağmen Pure Aero sertliğini, canlılığını ve gücünü koruyor.


FSI Spin teknolojisinin uygulandığı Pure Aero 'da çapraz tellerin geçtiği delikler daha geniş tutularak spin etkisi önemli ölçüde arttırılmış. Babolat ana kordajların geçtiği bazı grommet deliklerini de elips şeklinde üreterek spin etkisini 2 katına çıkarmayı amaçlamış. Kordajlar elips şeklindeki deliklerin içerisinde daha fazla hareket edebiliyor, bu da telin kampçılama (snap-back) etkisini arttırıyor ve raketin spin üretimine önemli katkı sağlıyor.


Pure Aero nette de otoritesini çok iyi hissettiriyor. Bu raketle canlı, hassas ve bitirici vuruşlar yapmaya hazır olun !


Babolat tenisin simgesel raketlerinden biri olan Aero Pro Drive üzerinde önemli dğişiklikler yapmış. Doğru kullanıldığında spin ve gücün mükemmel birleşimi olarak karşınıza çıkacaktır. Konfor ve vuruş kolaylığı da bu raketin diğer önemli özellikleri arasında.

Teknik Özellikler
Kafa Boyu: 100 inç kare
Uzunluk: 27 inç
Çerçeve Kalınlığı: 23 mm / 26 mm / 23 mm
Kordajsız Ağırlık: 315 gr.
Kordajlı Ağırlık: 335.35 gr.
Renk: Siyah / Sarı
Yapı: Graphite
Kordaj Deseni: 16 x 19
Stiffness: 68 RA
Savurma Ağırlığı: 327
Savrulma Hızı: Orta - Hızlı
Güç Seviyesi: Düşük - Orta
Balans: 32.26 cm / 6 pts HL
Tavsiye Edilen
Kordaj Tansiyonu
22 - 26.5kg
Ana Grip: Babolat Synthec Pro
Kordaj: Yok
Benzer Ürünler