Babolat Pure Aero Lite 2019 Tenis Raketi (101360)

İndirim Oranı : %21 İndirim
Fiyat : ₺1.899,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.499,99(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

 Babolat, efsanevi Pure Aero serisinde yeni bir sayfa açıyor. Spin ve güç üretiminde uzmanlaşan bu seri, Rafael Nadal'ın oyun tarzına uygun olarak tasarlandı. 2019 modelinde Babolat çerçevenin sertliğini biraz düşürerek, daha kontrollü ve kol dostu bir raket üretti. Ayrıca Cortex titreşim önleyici materyalleri kafa bölümüne de yerleştirerek top ile temas halinde daha yumuşak bir his elde ediyor. Bu gelişmelere rağmen Pure Aero sertliğini, canlılığını ve gücünü koruyor.


Pure Aero Lite olağanüstü kullanım kolaylığı hissi sunan Pure Aero'nun en hafif versiyonudur. Bu raket aynı zamanda yüksek konfor özelliği sunuyor. Başlangıç ve orta seviye oyuncular bu raketin özelliklerini oldukça beğeneceksiniz !


FSI Spin teknolojisi ile çapraz teller daha geniş aralıklarla yerleştirilmiş ve spin etkisi önemli ölçüde arttırılmıştır. Sonuç olarak bu raket spin etkisi ve top tutma kabiliyeti yüksek bir raket olarak karşımıza çıkıyor. Kort çizgisinde; hafifliğine rağmen güçlü bir denge ve konfor kombinasyonu ortaya çıkarıyor.


Aero modular 2 teknolojisine sahip çerçevesi sayesinde, havayı daha kolay yararak daha yüksek manevra kabiliyeti sunuyor. Bu sayede çok ileri seviye olmayan tenisçilerin daha tempolu spin ve slice vuruşlar yapabilmelerine olanak sağlıyor. Net önünde , raketin kolay yön değiştirebilmesi ve daha hızlı tepki verebilmesi avantajlı bir özellik olarak karşımıza çıkıyor.


Hafiflik ve kolay manevra özelliği servis karşılamada da reaksiyon hızınızı arttıracak ve daha etkili geri gönderme vuruşları yapabileceksiniz. Etkileyici konfor özelliği ve ortalamanın üstü dengesi sayesinde Babolat Pure Aero Lite, spin ve tempolu vuruş özelliği arayan oyuncuların mutlaka denemesi gereken raketler arasında yer alıyor.

Teknik Özellikler
Kafa Boyu: 100 inç kare
Uzunluk: 27 inç
Çerçeve Kalınlığı: 23 mm / 26 mm / 23 mm
Kordajsız Ağırlık: 270 gr.
Kordajlı Ağırlık: 286.5 gr.
Renk: Siyah / Sarı
Yapı: Graphite
Kordaj Deseni: 16 x 19
Stiffness: 68 RA
Savurma Ağırlığı: 311
Savrulma Hızı: Orta - Hızlı
Güç Seviyesi: Düşük - Orta
Balans: 34.29 cm / 0 pts EB
Tavsiye Edilen
Kordaj Tansiyonu
22 - 26kg
Ana Grip: Babolat Synthec Pro
Kordaj: Yok
Benzer Ürünler