Babolat Origin 1.25 Siyah 200M Rulo (243126-105)

Fiyat : ₺1.999,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Babolat'ın Origin çok özel bir monofilamenttir. Polyester olmamasına rağmen etkileyici bir kontrol sunmakta olan Origin, oldukça yenilikçi doğal polyamidden yapılmış ve topun kordaj üzerinde geçirdiği zamanın (dwell time) optimal bir şekilde ayarlanması ile mükemmel bir his ve canlı dokunuş özelliği sunuyor. Doğal bağırsak gibi Babolat Origin de yüksek tansiyonlara uygun ve çok rahat. Kesinlik, spin, konfor ve kontrol edilebilir güç isteyen oyuncular Origin'e bayılacaklar.

 

Babolat Origin, doğal bağırsak ve sentetik kordajlar arasındaki performans aralığını kapatıyor. Bu polyamid monofilament yenilikçi bir biyo-tabanlı madde olan PureCombo'dan üretilmiştir. Bu madde ile kordaj eşsiz bir güç ve konfor sunmakta. Monofilament yapısı, multifilament kordajlara göre daha fazla güç ile oynamaya olanak sağlamakta. Maddenin kendine özel yapısı daha az efor ile daha fazla güç oluşturarak, diğer tüm sentetik kordajlardan daha konforlu bir kordaj ortaya çıkarmaktadır.

 

Origin'in monofilament tasarımı sayesinde dayanıklılığı da en üst seviyededir. Yenilikçi Babolat Origin tam olarak en üst seviyede dayanıklılık, güç ve konfor arayan oyuncuların raketlerine uygundur.

 

Babolat Origin kordaj incelemesi için tıklayınız.

 

Kalınlık: 17 / 125 mm - 16 / 130mm

Uzunluk: 200 m

Yapı: Doğal Poliamit