Babolat Drive Lite Tenis Raketi (101288-148)

Fiyat : ₺639,00(KDV Dahil)

Tenis raketi seçerken dikkat edilmesi gerekenler

*Tenis raketi alana kordaj çekimi ücretsiz ! Üstelik aynı gün kargoda !


*Tenis raketiniz ile  beraber tercih ettiğiniz kordajı satın almanız yeterli olacaktır. Bilgilerinizi siparişin not bölümüne yazın ve raketiniz istediğiniz şekilde uzman kordaj teknisyenlerimiz tarafından çekilsin. 

Detaylı Bilgi için tıklayınız.

ADET

Artır Azalt

Babolat, Drive Lite'ın bu mavi beyaz versiyonuyla, kolay savrulabilen bir raket arayan kendini geliştirmekte olan oyunculara hassas ve kuvvetli bir tercih sunuyor. Hızı ve patlayıcı kuvvetiyle Drive Lite, hem büyüme çağındaki gençlerin hem de yeni başlayanların topa etkili bir tempoyla vurmasına olanak sağlıyor.


Babolat, sert titreşimleri azaltmak amacıyla Drive Lite'da Cortex teknolojisini kullanıyor. Drive Lite aynı zamanda Babolat'ın yıllardır kendini ispatlamış olan, kordajın daha fazla şoku emmesini ve aynı zamanda topa daha fazla enerji iletmesini sağlayan Woofer Teknolojisine de sahip. Kort çizgisinde, Drive Lite, canlı bir hisse ve konforlu bir kavrayışa sahip. Kafa Ağır dengesi, Drive Lite'a yalnızca sınıfına göre etkileyici bir stabilite vermekle kalmıyor, aynı zamanda vuruşlarınıza da daha fazla ağırlık ve güç ekliyor. Bu da demek oluyor ki artık derin toplarda çok daha az efor sarfetmeniz gerekecek.


Hızının yanı sıra, Drive Lite, tam vuruşlarda etkileyici bir hassaslık sunuyor. Bu sayede kendini geliştirmekte olan oyuncuların oyunlarını kazanmak için ve daha fazla risk almak için ihtiyaçları oldukları özgüvene sahip olacaklarını düşünüyoruz. Nette, Drive Lite, çevik bir şekilde hızla yerini alıyor ve topu kolaylıkla savuşturuyor. Drive Lite, tümüyle kortun her bölgesinde konfor ve hareket sunmakta. Ağır bir raket kullanmadan yüksek performans arayan yeni başlayan ve orta seviyeli oyuncular için harika bir seçenek. Aynı zamanda büyümekte olan genç oyuncular için de çok iyi bir geçiş raketi.

Teknik Özellikler
Kafa Boyu: 100 inç kare
Uzunluk: 27 inç
Çerçeve Kalınlığı: 23.5mm / 25.5mm / 23mm
Kordajsız Ağırlık: 272 gr.
Kordajlı Ağırlık: 290 gr.
Renk: Mavi / Beyaz
Yapı: Graphite
Kordaj Deseni: 16 x 19
Balans: 34.98 / 2 pts HL
Tavsiye Edilen
Kordaj Tansiyonu
22 - 26kg
Ana Grip: Babolat Synthec Touch
Kordaj: Yok