Wilson Pro Staff RF97 Siyah / Beyaz Tenis Raketi (WRT74171)

Fiyat : ₺2.099,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Wilson Roger Federer için tasarlanan RF97 serisine yeni bir tasarım getiriyor. RF97 ile aynı özelliklere sahip olan bu yeni tasarım, siyah üzerine beyaz ile smokin şıklığını temsil ediyor.


Wilson ve Federer, orijinal RF 97 ile aynı hassasiyete ve inanılmaz oynanabilirliğe sahip olmasının yanı sıra çok uzun süre konuşalacak olan bu yeni modeli tasarladı.


Pürüzsüz mat boyası, Federer'in küçük siluetine ve lazer oymalı çizimlerine kadar RF 97, Wilson'un en titizlikle detaylandırılmış çerçevesine sahip. Raketin yapısı bile Federer'in tercih ettiği şekilde, gelen vuruşlara yanıt verirken raketin dönüşünü ve yeniden konumlandırmasını kolaylaştıracak şekilde yeniden tasarlandı.


Bir önceki modeli gibi, bu model de şeritli grafit yapı (Braided Graphite), hafif kafalı dengesi, ince kafa yapısı ve Perimeter Weighting System ile birlikte Wilson'un eskimeyen Pro Staff formülünü kullanıyor. Bunlar ile birlikte bir de ince bir deri grip eklediğinizde ellerinizde gerçekten klasik bir raket tuttuğunuzu hissediyorsunuz. İkonik 6.0 85'in aksine bu yeniden tasarlanmış Pro Staff, bir çok geleneksel rakete kıyasla daha güçlü vuruşlar yapmaya olanak veren biraz daha geniş ve daha köşeli bir kafaya sahip.


357 gramlık kordajlı ağırlığı ile Federer'in Pro Staffı, size hızlı topları etkileyici bir kolaylık ile karşılamanıza olanak veren yüksek vuruş gücü ve turnuva seviyesinde stabilite sağlıyor. Tam vuruşlarda çok yüksek seviyede bir hassaslık ve ağırlığının tamamı kullanıldığında önemli ölçüde bir güç ortaya çıkıyor. Hafif kafalı dengesi sayesinde (9 puanlık), RF 97, 340 gr üstü ağırlığına göre en iyi spin oyuncularının büyük bir spin için aradıkları esnekliği ve patlayıcı hızlanmayı sunacak derecede hızlı.


RF 97, volelerde hızlı tempodan etkilenmeyi bırakın, anında drop vuruşları yapabilecek kadar da his sahibi. Wilson'ın yarattığı gelmiş geçmiş en detaylı ve ince üretilmiş raketlerinden olan RF 97 kesinlikle anında bir klasiğe dönüşecek.

Teknik Özellikler
Kafa Boyu: 97 inç kare
Uzunluk: 27 inç
Çerçeve Kalınlığı: 21.5mm / 21.5mm / 21.5mm
Kordajsız Ağırlık: 340 gr.
Kordajlı Ağırlık: 357.2 gr.
Renk: Siyah / Beyaz
Yapı: Braided Graphite
Kordaj Deseni: 16 x 19
Stiffness: 68 RA
Savurma Ağırlığı: 335
Savrulma Hızı: Hızlı
Güç Seviyesi: Düşük
Kordajsız Balans: 31.45cm / 9 pts HL
Tavsiye Edilen
Kordaj Tansiyonu
22.5 - 27kg
Ana Grip: Wilson Leather
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler