Wilson Burn 100 S CV Black Tenis Raketi (WRT74081)

Fiyat : ₺1.949,99(KDV Dahil)

Tenis raketi seçerken dikkat edilmesi gerekenler
 

*Tenis raketi ve kordaj satın alana kordaj çekimi ücretsiz ! Üstelik aynı gün kargoda !


*Tenis raketiniz ile  beraber tercih ettiğiniz kordajı satın almanız yeterli olacaktır. Bilgilerinizi siparişin not bölümüne yazın ve raketiniz istediğiniz şekilde uzman kordaj teknisyenlerimiz tarafından çekilsin. 

Detaylı Bilgi için tıklayınız.

ADET

Artır Azalt

Sınırlı sayıda üretilen Wilson Burn 100 S CV Black, Burn serisine yeni bir hava katıyor. Wilson, en sağlam spin raketlerinden olan Burn 100 S'in hissini geliştiriyor. Yeni Burn 100 S Countervail Black, kortu hız ve spinleri ile domine etmek isteyen agresif oyuncular için ideal. Bu geliştirme ile yeni Burn 100 S Countervail, eski modele kıyasla çok daha esnek ve aynı zamanda daha hafif kafalı bir dengeye sahip.

 

18x16 Spin Effect kordaj deenine sahip Bun 100 S, topu daha sıkı bir şekilde yakalayarak daha kolay spin kabiliyeti sağlıyor. Aynı zamanda topa vuruş etkisini ve kas yorgunluğunu azaltmak üzere tasarlanmış bir teknoloji olan Countervail'in eklenmesi ile titreşimleri de azaltıyor. Bu raketin önceki modele göre kol üzerindeki ağırlığı daha hafif. Burn 100 S aynı zamanda kordaj sürtünmesini azaltarak daha canlı ve konforlu bir kordaj yatağı sağlayan Parallel Drilling teknolojisine sahip.

 

317 gr ağırlığı orta seviyedeki oyuncular için uygun olsa da, 325 vuruş ağırlığı daha ileri seviye oyuncular için de yeterli gücü sağlıyor. Sonuç olarak karşınızda, kortun dışına seken güçlü, spinli vuruşlar için mükemmel olan bir raket bulunuyor. İki el ile backhand vuruşlar yapan oyuncular, daha fazla momentum için daha fazla kavrayış sunan X2 Shaft'ı çok beğenecekler.

 

Servislerde Burn 100 S sunduğu spin, kesinlik ve patlayıcı güç kombinasyonu ile karşılanması oldukça güç vuruşlar yapmanıza olanak veriyor. Wilson, konfor ve manevra kabiliyetini arttırarak, orta ve ileri seviye oyuncular için etkileyici bir silah tasarladı.

Teknik Özellikler
Kafa Boyu: 100 inç kare
Uzunluk: 27 inç
Çerçeve Kalınlığı: 23.5mm / 25mm / 23.5mm
Kordajsız Ağırlık: 300 gr.
Kordajlı Ağırlık: 317.51 gr.
Renk: Siyah / Turuncu
Yapı: Graphite
Kordaj Deseni: 18 x 16
Stiffness: 69 RA
Savurma Ağırlığı: 325
Savrulma Hızı: Orta - Hızlı
Güç Seviyesi: Düşük - Orta
Kordajsız Balans: 32.99cm / 4 pts HL
Tavsiye Edilen
Kordaj Tansiyonu
22.5 - 27kg
Ana Grip: Wilson Cushion Aire
Uzunluk
27 inç
Kafa Boyutu
100 inç kare
Kordajsız Ağırlık
300 gr.
Kordaj Deseni
18 x 16
Stiffness ( Sertlik )
69 Ra
Balans ( Denge Noktası )
4 p. HL
Güç Seviyesi
Düşük - Orta
Yapı
Countervail Grafit
Savrulma Hızı
Orta - Hızlı
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler