Wilson Burn 100 CV Turuncu Tenis Raketi (WRT73841)

İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺1.949,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.462,49(KDV Dahil)

Tenis raketi seçerken dikkat edilmesi gerekenler
 

*Tenis raketi ve kordaj satın alana kordaj çekimi ücretsiz ! Üstelik aynı gün kargoda !


*Tenis raketiniz ile  beraber tercih ettiğiniz kordajı satın almanız yeterli olacaktır. Bilgilerinizi siparişin not bölümüne yazın ve raketiniz istediğiniz şekilde uzman kordaj teknisyenlerimiz tarafından çekilsin. 

Detaylı Bilgi için tıklayınız.

ADET

Artır Azalt

Wilson sınırlı sayıda ürettiği Burn 100 CV modelinde normal Burn serisinin renklerini tersine çevirerek çarpıcı bir tasarım ile karşımıza çıkıyor. Burn 100, Wilson tarafından ekstra hız ve konfor ile yenileniyor. Yeni ismiyle, Burn 100 Countervail, orta ve ileri seviye oyunculara etkileyici bir güç, spin ve kesinlik kombinasyonu sunuyor.

 

Düşük vuruş ağırlığı ile Burn 100 CV önceki nesile göre çok daha fazla hıza sahip. Sonuç olarak Burn 100 CV, orta ve ileri seviye oyuncuların daha atak oynamalarını sağlayan oldukça oyuncu dostu bir raket haline geliyor. Bu geliştirme ile birlikte Wilson raketin sertliğini azaltmak ile kalmıyor aynı zamanda, ekledikleri titreşim azaltıcı özel bir materyal katmanı Countervail teknolojisi ile sert titreşimleri ve kas yorgunluğunu da azaltıyor. Burn 100 aynı zamanda kordaj sürtünmesini azaltarak daha canlı ve konforlu bir kordaj yatağı sağlayan Parallel Drilling teknolojisine sahip.

 

Bu yeni geliştirmeler ile konfor seviyesi artarken, raketin sert Carbon Fiber yapısı sayesinde harika bir şekilde canlılığını da koruyor. Kort çizgisi oyuncuları için Burn 100 Countervail, hızlı, yüksek spin kabiliyetli ve etkileyici derecede kesinliğe sahip. Bir önceki versiyonuna göre Burn 100 CV, uzanarak yapılan vuruşlar ve sıfırdan yapılan deparlardan bitiriş vuruşları üretmek için idealdir. Servis karşılarken oldukça önemli olan çabukluğu ile Burn 100 CV tam vuruşlarda etkileyici bir kesinliğe sahip olmanıza yardımcı olur.

 

Burn 100 CV' nin servislerde topa vuruş sırasındaki hızı sayesinde her seviyeden oyuncu tüm sahayı hız ve spin ile kullanabilir. Wilson daha hızlı ve daha konforlu bir Burn 100 yaratmayı başardı. Burn 100 CV, sert vuruşlar yapan orta seviyeli oyuncular ve tam vuruşlarda kolay hedefleme sağlayan hafif ve oyuncu dostu bir raket arayan ileri seviye oyuncular için mükemmel bir tercih.

Teknik Özellikler
Kafa Boyu: 100 inç kare
Uzunluk: 27 inç
Çerçeve Kalınlığı: 23.5mm / 25mm / 23.5mm
Kordajsız Ağırlık: 300 gr.
Kordajlı Ağırlık: 317.51 gr.
Renk: Gri / Turuncu
Yapı: Grafit / Countervail
Kordaj Deseni: 16 x 19
Stiffness: 69 RA
Savurma Ağırlığı: 319
Savrulma Hızı: Orta - Hızlı
Güç Seviyesi: Düşük - Orta
Balans: 33.02cm / 4 pts HL
Tavsiye Edilen
Kordaj Tansiyonu
22.5 - 27kg
Ana Grip: Wilson Cushion Aire
Kordaj: Yok
Kafa Boyutu
100 inç kare
Kordajsız Ağırlık
300 gr.
Kordaj Deseni
16 x 19
Stiffness ( Sertlik )
69 Ra
Balans ( Denge Noktası )
4 p. HL
Güç Seviyesi
Düşük - Orta
Yapı
Grafit Countervail
Savrulma Hızı
Orta - Hızlı
Benzer Ürünler