Wilson Blade Serena Williams 104 Autograph V7.0 Tenis Raketi (WR014211)

Fiyat : ₺2.049,99(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Wilson en muteber ve kuvvetli raketlerinden birini şık bir kozmetikle güncelliyor ! İşte bu raketin adı Blade SW104 Autograph V7.0 ve tenis sporunun efsanevi sporcularından biri olan Serena Williams onuruna üretilmiş. Bu versiyon 3 farklı renk kodu kullanılarak elegant bir görünüm kazanmış, daha uzun tutulan sap dizaynı ile çift el back-hand çiler için ideal hale getirilmiş. Federer'in Pro Staff RF97 Autograph raketindeki gibi, zarif kozmetik görüntüsünü kadife gibi yumuşak boya yüzeyiyle birleştiriyor.


Artırılmış uzunluğu ile SW104, toplara daha kolay uzanmanızı sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda mükemmel bir momentum ile atak yapmanızı kolaylaşturacak .104 inç 2 lik kafa çapı tam kapasite vuruşlarda muazzam bir gücün ortaya çıkmasını sağlıyor. 18 x 19 kordaj deseni rakete son derece etkileyici bir yön kontrolü kazandırıyor. Agresiv atak oyuncuları kort derinliklerine güçlü ve kontrollü toplar gönderebilecek.


Konfor özelliğini artırmak adına bu rakette Countervail teknolojisi kullanılmış. Bu teknoloji ile benzersiz esneklikte bir karbon tabakası çarpişmadan doğan titreşimleri filtre edebiliyor. SW104 Wilson a özgü Power Holes özelliğine de sahip. Gromet kanallarında bulunan bu sistem ile kordaj yüzeyi daha fazla esneyerek hem vibrasyonu azaltıyor hem de daha fazla güç üretiyor.


Dip çizgide ise , Serena' nın bu raketi gücü hedefleyen her oyuncunun rüyası. Yüksek savurma ağırlığı sağlam bir teknik gerektiriyor. Ancak bu raketi gerçekten iyi savurabilen oyuncular muazzam bir güçle ödüllendirilecekler.


Raket aynı zamanda olağanüstü bir dengeye sahip, bu da rakipten gelen toplara hemen tempo kazandırabilmenizi kolaylaştırıyor. Raketin kütlesi ve dengesi güçlü birinci servisleri karşılamakta önemli bir avantaj ortaya çıkarıyor. Net önünde ise raket hiç bir şekilde dağılmıyor, savrulmuyor. Baş üstünden yapılan vuruşlar patlayıcı bir etkiye sahip.


Son olarak, raketin ilave uzunluğu servis karesini daha geniş bir açıyla görebilmenize olanak sağlıyor ve bunu ekstra gücüyle avantaja çeviriyor. Bu yeni kozmetik görünümüyle, bu çok özel Blade versiyonu, raketinden tur seviyesinde bir denge bekleyen oyuncular için önemli bir seçenek. Raketin sunduğu muazzam güç ve spin özelliği ise önemli bir bonus olarak karşımıza çıkıyor.

Teknik Özellikler
Kafa Boyu: 104 inç kare
Uzunluk: 28 inç
Çerçeve Kalınlığı: 22mm / 22mm / 22mm
Kordajsız Ağırlık: 306 gr.
Kordajlı Ağırlık: 323 gr.
Renk: Yeşil / Siyah / Gri
Yapı: Countervail/Graphite
Kordaj Deseni: 18 x 19
Stiffness: 68 RA
Savurma Ağırlığı: 341
Savrulma Hızı: Orta - Hızlı
Güç Seviyesi: Düşük - Orta
Kordajlı Balans: 34,04cm / 5 pts HL
Tavsiye Edilen
Kordaj Tansiyonu
22 - 27kg
Ana Grip: Wilson Pro Performance
Benzer Ürünler