Wilson Blade 101L V7.0 Tenis Raketi (WR022910)

Fiyat : ₺1.449,99(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Bu geliştirilmiş yeni Blade 101L ile, Wilson orta seviye oyuncularına hafif, oyuncu dostu ve mükemmel kontrollü bir raket sunuyor. Blade 101 L aynı zamanda, kararlı başlangıç seviyesi oyuncularının gelişmelerine yardımcı olabilecek bir raket. Diğer Blade modellerinde olduğu gibi, raket tam kapasite vuruşlarda olağanüstü hassasiyet sağlıyor.


Önceki nesillerinde olduğu gibi, bu Blade serisi de, Federer in Pro Staff RF97 Autograph raketindeki gibi, zarif kozmetik görüntüsünü kadife gibi yumuşak boya yüzeyiyle birleştiriyor. Blade ailesinin diğer modellerinde olduğu gibi, Blade 100UL de FeelFlex teknolojisine sahip. Bu teknoloji ''Carbon Mapping'' patentiyle torsiyon dengesini artırıyor ve modern tenisin gereksinimi patlayıcı vuruşlarda raketin vuruşa uyumlu bükülebilmesini kolaylaştırıyor.


Bu jenerasyonda Wilson, raket sapına daha uzun bir konikleşme özelliği katmış. Bu da, özellikle çift el back-end kullanan oyuncuların ellerini daha iyi konumlandırabilmesini sağlıyor.Dip çizgiden yapılan vuruşlarda Blade 101 L temas noktasına inanılmaz bir hızla ulaşabiliyor, bu sayede olağanüstü hisle birlikte kontrollü bir güç üretiyor.


Koşu halindeyken toplar daha kolay takip edilebiliyor ve koşu halinde daha kolay vuruşlar üretilebiliyor. Net önünde ise Blade 101L kayda değer bir hızla pozisyona yönlendirilebiliyor. Raket drop türü vuruşlarda yeteneğinizi öne çıkarmanızı kolaylaştırıyor. Servis atışlarında ise hız ve güç üretebilmek için raketi yeterince doğru ve seri bir şekilde hareket ettirebileceksiniz.


Sonuç olarak, raket hissinin artırılmasına yönelik yapılan bu iyileştirmeler , daha keskin ve hassas vuruşlar yapmak isteyen gelişme seviyesindeki oyuncular için raketi mükemmel bir opsiyon haline getiriyor. Raketin uygun sayılabilecek fiyatı ise bonus olarak karşımıza çıkıyor.

Teknik Özellikler
Kafa Boyu: 101 inç kare
Uzunluk: 27 inç
Çerçeve Kalınlığı: 23mm / 23mm / 23mm
Kordajsız Ağırlık: 274 gr.
Kordajlı Ağırlık: 289 gr.
Renk: Yeşil / Siyah / Gri
Yapı: Graphite
Kordaj Deseni: 16 x 20
Stiffness: 71 RA
Savurma Ağırlığı: 304
Savrulma Hızı: Orta - Hızlı
Güç Seviyesi: Düşük - Orta
Kordajlı Balans: 33,99cm / 1 pts HL
Tavsiye Edilen
Kordaj Tansiyonu
22.5 - 27kg
Ana Grip: Wilson Synthetic
Benzer Ürünler