Nike Recovery Roller (N.ER.34.645.NS-645)

Fiyat : ₺199,99(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Yumuşak doku mobilizasyonu, her sporda olduğu gibi teniste de oldukça önemli. Kaslar gevşeyip kasılarak çalışır, yoğun antrenman yapan sporcularda bazı dokular zamanla gevşemekte zorlanabilir. Dokular doğru şekilde gevşemediğinde kas ağrıları, hareket kabiliyetinde kısıtlanmalar gibi sorunlara yol açabilir.


Kasların, bağların ve tendonların rahatlaması için sorunlu bölgeye yapılan masaj, kan dolaşımını arttırarak o bölgede yenilenmeyi hızlandırır. Foam roller veya recovery roller gibi aletler ile antrenmanlardan veya tenis maçlarından önce oyuncular kendilerine masaj yapabilir.


Bu hem egzersiz öncesi kasları hazırlar, hem de hareket kabiliyetini arttırarak performansı arttırır. Düzenli olarak yapılan masajlar sayesinde, doku kalitesini arttırabilir ve sakatlık ihtimalini düşürebiliriz.


Nike Recovery Roller orta sıkılıktaki köpük yüzeyi hassas ve ağrılı kaslarınıza orta seviyede baskı uygulayarak rahatlatır. Tenis maçlarınızdan ve antrenmanlarınızdan sonra rahatlamanız için mükemmel bir tercih. Dokulu yüzeyiyle özel olarak baskı uygulamak istediğiniz kas gruplarına masaj yaparken, metal iç tüp kısmı da konforlu ve rahat bir hareket sağlar.

Öne Çıkan Özellikler

  • Recovery Roller barı
  • Orta sıkılık
  • Dokulu yüzeyi
  • Metal iç tüp
  • Nike Swoosh logosu

Teknik Detaylar

Uzunluk: 51.5 cm

Yapı: 46% demir, 26% TPE, 15% polypropylene, 13% EVA

Renk: Pembe

Ürün Kodu: N.ER.34.645.NS-645