Nike Recovery 33cm Foam Roller (N.ER.32.645.13-545)

Fiyat : ₺249,99(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Yumuşak doku mobilizasyonu, her sporda olduğu gibi teniste de oldukça önemli. Kaslar gevşeyip kasılarak çalışır, yoğun antrenman yapan sporcularda bazı dokular zamanla gevşemekte zorlanabilir.


Dokular doğru şekilde gevşemediğinde kas ağrıları, hareket kabiliyetinde kısıtlanmalar gibi sorunlara yol açabilir. Kasların, bağların ve tendonların rahatlaması için sorunlu bölgeye yapılan masaj, kan dolaşımını arttırarak o bölgede yenilenmeyi hızlandırır.


Foam roller veya recovery roller gibi aletler ile antrenmanlardan veya tenis maçlarından önce oyuncular kendilerine masaj yapabilir. Bu hem egzersiz öncesi kasları hazırlar, hem de hareket kabiliyetini arttırarak performansı arttırır. Düzenli olarak yapılan masajlar sayesinde, doku kalitesini arttırabilir ve sakatlık ihtimalini düşürebiliriz.


Nike Recovery 33cm Foam Roller, sıkı ve kabartılı yüzeyiyle tenis maçlarınız ve antremanlarınız öncesinde ve sonrasında gerçekleştirdiğiniz ısınma ve soğumalarınızda mükemmel bir şekilde kaslarınızı esnetmenize ve masaj yapmanıza yardımcı olur.


Dokulu ve kabartılı yüzeyi belli kas gruplarına özel olarak etki etmenizi sağlar. Boş olan iç kısmı ekstra sağlamlık ve sertlik sağlayarak yoğun bir egzersiz sunuyor. Kolay taşıyabilmeniz ve saklayabilmeniz için oldukça hafif ve yer kaplamayan tasarıma sahip.

Öne Çıkan Özellikler

  • Dokulu yüzey
  • Boş iç kısım ve ekstra sertlik
  • Yüksek dayanıklılık
  • Hafif ağırlık
  • Kolay taşıma ve saklama özelliği

Teknik Detaylar

Yapı: %60 polipropilen / %40 EVA

Ölçüler: Uzunluk: 33.02 cm

Renk: Siyah / Pembe

Stok Kodu: N.ER.32.645.13-545