Nike Air Zoom Cage 3 Kadın Tenis Ayakkabısı (918199-007)

İndirim Oranı : %4 İndirim
Fiyat : ₺869,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺834,24(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Önceki versiyonlarına göre daha hafif ve daha dayanıklı olan Nike Air Zoom Cage 3, şıklığıyla da göz kamaştırıyor. İnce oluşu ve hafifliğine rağmen bu tenis ayakkabısı, sağlam ve kalın tabanı sayesinde maksimum dayanıklılığa sahip. Eski modele göre daha ince olan üst kısmı sayesinde kort içerisinde daha rahat hareket edebileceksiniz. Harekete izin veren ağlı üst kısmı kort hareketlerinizde maksimum konfor sağlıyor. Nike Zoom Cage 3, Nike Zoom tabanı ve yastıklı ergonomik topuğu sayesinde, yüksek şok emilimi ve denge sunuyor. Üst kısmındaki hafif lastik kaplama dayanıklılığı arttırdığı gibi agresif hareketlere de patlayıcılık katıyor.

Öne Çıkan Özellikler

  • Nefes alan ağ üst kısım ayakkabının havalandırmasını arttırırken, üzerindeki yeniden tasarlanan Cage desenli lastik kaplama da dayanıklılığı arttırıyor.
  • TPU kaplaması yanal hareketlerde ekstra destek ve denge sağlarken, tabandaki Zoom Air kısmı, yastıklamayı arttırıyor.
  • Stratejik bölgelerde kalınlaşan tabanı, günlük aşınmaya karşı daha da dayanıklı. XDR taban lastiği, zikzaklı yapısı ile tüm kortlara uygun ve aynı zamanda son derece dayanıklı. Nike’ın 6 aylık taban garantisi bulunuyor.
  • Agresif koşularda hızlı ve dengeli bir ayakkabı arıyorsanız Nike Air Zoom Cage 3 tam size göre !

Teknik Detaylar

Ağırlık: 325 gr. ( 38 numara )

Renk: Phantom/Metalik Altın 

Ürün Kodu: 918199-007

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.