Nike Air Zoom Cage 3 Clay Erkek Tenis Ayakkabısı (918192-300)

Fiyat : ₺699,99(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Hızdan ödün vermeden destek ve denge arayan oyuncular için Nike'ın Zoom Cage 3 Erkek tenis ayakkabısı harika bir seçenek. Bilek etrafındaki ekstra destek bileklerinizi konforlu bir şekilde sabitliyor. Eğlence amaçlı oyunculardan profesyonel oyunculara kadar tüm oyuncular altı aylık dayanıklılık garantisine sahip olan dayanıklı "XDR" dış tabanlarından memnun kalacaklar. Yeni nefes alıp veren fileli üst kısmı ile daha ilk giyimden konforunu hissedeceğiniz destekleyici bir kalıba sahip. Ayakkabının arka kısmında, kalıplı bir dış topuk yapısı ergonomik tasarımı sayesinde ayaklarınızı sabitlemenize yardımcı olacak. Nike'ın Air Zoom yastıklaması sizi yerde tutarak, tepkili bir şekilde adım atmanızı sağlıyor. Her şeyiyle Nike'ın Zoom Cage 3 tenis ayakkabısı tüm seviyelerdeki oyuncular için harika bir seçenek!

 

Üst: Sıkı, güvenli bir şekilde ayağınıza oturan ve saran nefes alıp veren fileli tam ayakkabı yapısı. Ekstra dayanıklılık ve destek için hafif lastik yapısı.

 

 

Ara Taban: "TPU" şaftı burkulmalar için koruma sunarken, dış topuk kısmı ergonomik bir şekilde topuğunuzu sabitlemek için tasarlanmıştır. Yastıklama için topukta Zoom Air birimine sahip.

 

 

Dış Taban: Değiştirilmiş balık sırtı deseni üzerindeki "XDR" lastiği özellikle sert zeminli kortlar için tasarlanmış olmasına rağmen tüm kort zeminlerinde yüksek dayanıklılık ve çekim gücü sağlıyor. 6 aylık dış taban garantisine sahip.

 

 

Renk: Mavi / Turkuaz

 

 

Ağırlık: 368 gr ( 44.5 numara )

 

Yüzey Türü: Toprak

Ürün Kodu: 918192-300

Toprak Kort
Toprak Kort
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.