Babolat Pure Strike 100 Tenis Raketi (101284)

İndirim Oranı : %33 İndirim
Fiyat : ₺1.799,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.199,00(KDV Dahil)

Tenis raketi seçerken dikkat edilmesi gerekenler

*Tenis raketi alana kordaj çekimi ücretsiz ! Üstelik aynı gün kargoda !


*Tenis raketiniz ile  beraber tercih ettiğiniz kordajı satın almanız yeterli olacaktır. Bilgilerinizi siparişin not bölümüne yazın ve raketiniz istediğiniz şekilde uzman kordaj teknisyenlerimiz tarafından çekilsin. 

Detaylı Bilgi için tıklayınız.

ADET

Artır Azalt

Babolat, spin, kontrol ve hissin etkileyici bir kombinasyonu olan Pure Strike 100 raketini manevra kabiliyeti oldukça yüksek bir şekilde yeniliyor. Orta seviyeli oyuncular için mükemmel ağırlıkta olan Pure Strike 100'ün bu versiyonu, (kare ve elips şekillerden oluşan) Hibrid Çerçeve Yapısını koruyor ve güç, stabilite ve kesinliği de arttırmak için çerçevedeki anahtar noktaları kalınlaştırıyor. Bu model aynı zamanda raketin üst bölümünde çapraz kordajların arasını açarak daha fazla tempo ve daha kolay spin kabiliyeti sağlayan FSI Power teknolojisine de sahip.


Uzun vuruşlarda Strike 100, Pure Strike 16x19'a kıyasla daha kolay ve daha hızlı savrulurken etkileyici bir kontrol ve his seviyesinide korumayı ihmal etmiyor. Bir önceki nesile göre hafif bir ağırlık artışı sayesinde Strike 100, tempoyu yönlendirmede ve uzun vuruşlarda daha etkili. Ayrıca topu kavrayıcı açık kordaj deseni sayesinde spin kabiliyeti çok yüksek ve rahat bir şekilde hız kazanıyor. Volelerde, manevra edilebilir ağırlığı ve hafif kafa dengesi ile tepki hızınız kesinlikle hızlanacak. Stabiliteyi ve güçlü vuruşlarını arttırmak isteyen ileri seviyeli oyuncular bu raketi kendi tarzlarına uyarlamada kesinlikle zorlanmayacaklar. Genel olarak Pure Strike'ın bu versiyonu hızlı, spin kabiliyeti yüksek ve kesinliğe sahip modern bir raketi geleneksel kontrol ve his ile birleştirmek isteyen oyuncular için ideal.

Teknik Özellikler
Kafa Boyu: 100 inç kare
Uzunluk: 27 inç
Çerçeve Kalınlığı: 21.3mm / 23.3mm / 21.3mm
Kordajsız Ağırlık: 300 gr.
Kordajlı Ağırlık: 314.68 gr.
Renk: Beyaz / Gri / Turuncu
Yapı: Graphite
Kordaj Deseni: 16 x 19
Stiffness: 68 RA
Savurma Ağırlığı: 314
Savrulma Hızı: Orta - Hızlı
Güç Seviyesi: Düşük - Orta
Balans: 33.02 cm / 4 pts HL
Tavsiye Edilen
Kordaj Tansiyonu
23 - 27kg
Ana Grip: Babolat Skin Feel
Kordaj: Yok
Kafa Boyutu
100 inç kare
Kordajsız Ağırlık
300 gr.
Kordaj Deseni
16 x 19
Stiffness ( Sertlik )
68 Ra
Balans ( Denge Noktası )
4 p. HL
Güç Seviyesi
Düşük - Orta
Yapı
Grafit
Savrulma Hızı
Orta - Hızlı
Benzer Ürünler