Babolat Pure Drive Lite Tenis Raketi (101340-136 )

İndirim Oranı : %12 İndirim
Fiyat : ₺1.599,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.399,99(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Babolat Pure Drive Lite modeli klasik versiyonuna oldukça benziyor ama daha yüksek bir manevra kabiliyeti sağlamak üzere 30 gram daha hafif olarak üretildi.


Mavi, siyah ve beyaz renkli tasarımı oldukça göz alıcı bir şıklığa sahip ve bir o kadar da modern. FSI Power ve Cortex Pure Feel teknolojileri topa vururken daha yüksek bir his ve güç sağlıyor.


Pure Drive Lite güç ve manevra kabiliyeti arayan oyuncular için mükemmel bir tercih. 270 gram ağırlığa ve 33 santimetrelik bir dengeye sahip. Hafif bir raket arayan tüm oyunculara yüksek bir güç ve manevra kabiliyeti sağlıyor.


Sert yapısı top ile temas halinde çok az esneyerek yüksek miktarda enerji üretmenize olanak veriyor. Sert vuruşlar arayan oyuncular için oldukça güçlü bir raket. Titreşimleri azaltarak konforu ve rahatlığınızı yükseltmek üzere grafit içerisinde SMACWRAP teknolojisine sahip.


FSI teknolojisi (Frame String Interaction Technology) içeren 16 x 19’luk kordaj deseni topa vururken hızlı ve etkili bir tepki vermenizi sağlıyor.


Hafif ağırlığa sahip yüksek manevra kabiliyetli ve güçlü bir raket arayan tüm başlangıç seviyesi ve orta seviyeli oyuncular için ideal bir seçenek. Aynı zamanda ilk kez yetişkin boy rakete geçecek olan genç oyuncular için de çok uygun.

Teknolojiler

Cortex Pure Feel: Titreşimleri azaltıcı SMACWRAP materyali. Bu materyal içerisindeki grafit maddesi sayesinde top ile temas anlarında oluşan titreşimi azaltır ve yumuşak bir his oluşturur.


FSI Power: Bu kordaj deseni grommetleri elmas şekline getirerek güç kazanımı sağlar.


GT Technology: Yüksek yoğunluklu karbon fiber materyali daha fazla güç ve kontrol sunar.


Elliptic Beam (Elips Gövde): Raketin boğazındaki elips şeklindeki gövdesi yüksek stabilitenin yanı sıra daha kontrollü ve güçlü vuruşlar sağlar.

Teknik Özellikler
Kafa Boyu: 100 inç kare
Uzunluk: 27 inç
Çerçeve Kalınlığı: 23mm / 26mm / 23mm
Kordajsız Ağırlık: 270 gr.
Kordajlı Ağırlık: 286.33 gr.
Renk: Mavi / Beyaz
Yapı: Graphite
Kordaj Deseni: 16 x 19
Stiffness: 69 RA
Savurma Ağırlığı: 300
Savrulma Hızı: Orta - Hızlı
Güç Seviyesi: Düşük - Orta
Kordajsız Balans: 34.04cm / 1 pts HL
Tavsiye Edilen
Kordaj Tansiyonu
21 - 26kg
Ana Grip: Babolat Syntec Pro
Benzer Ürünler