Babolat Pure Aero Lite (Kordajsız) Tenis Raketi (101308)

İndirim Oranı : %49 İndirim
Fiyat : ₺1.699,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺859,00(KDV Dahil)

Tenis raketi seçerken dikkat edilmesi gerekenler

*Tenis raketi alana kordaj çekimi ücretsiz ! Üstelik aynı gün kargoda !


*Tenis raketiniz ile  beraber tercih ettiğiniz kordajı satın almanız yeterli olacaktır. Bilgilerinizi siparişin not bölümüne yazın ve raketiniz istediğiniz şekilde uzman kordaj teknisyenlerimiz tarafından çekilsin. 

Detaylı Bilgi için tıklayınız.

Pure Aero Lite olağanüstü kullanım kolaylığı hissi sunan Pure Aero'nun en hafif versiyonudur. Bu raket aynı zamanda yüksek konfor özelliği sunuyor. Başlangıç ve orta seviye oyuncular bu raketin özelliklerini oldukça beğeneceksiniz !


FSI Spin teknolojisi ile çapraz teller daha geniş aralıklarla yerleştirilmiş ve spin etkisi önemli ölçüde arttırılmıştır. Sonuç olarak bu raket spin etkisi ve top tutma kabiliyeti yüksek bir raket olarak karşımıza çıkıyor. Kort çizgisinde; hafifliğine rağmen güçlü bir denge ve konfor kombinasyonu ortaya çıkarıyor.


Aero modular 2 teknolojisine sahip çerçevesi sayesinde, havayı daha kolay yararak daha yüksek manevra kabiliyeti sunuyor. Bu sayede çok ileri seviye olmayan tenisçilerin daha tempolu spin ve slice vuruşlar yapabilmelerine olanak sağlıyor. Net önünde , raketin kolay yön değiştirebilmesi ve daha hızlı tepki verebilmesi avantajlı bir özellik olarak karşımıza çıkıyor.


Hafiflik ve kolay manevra özelliği servis karşılamada da reaksiyon hızınızı arttıracak ve daha etkili geri gönderme vuruşları yapabileceksiniz. Etkileyici konfor özelliği ve ortalamanın üstü dengesi sayesinde Babolat Pure Aero Lite, spin ve tempolu vuruş özelliği arayan oyuncuların mutlaka denemesi gereken raketler arasında yer alıyor.

Teknik Özellikler
Kafa Boyu: 100 inç kare
Uzunluk: 27 inç
Çerçeve Kalınlığı: 23 mm / 26 mm / 23 mm
Kordajsız Ağırlık: 270 gr.
Kordajlı Ağırlık: 283.5 gr.
Renk: Siyah / Sarı
Yapı: Graphite
Kordaj Deseni: 16 x 19
Stiffness: 69 RA
Savurma Ağırlığı: 308
Savrulma Hızı: Orta
Güç Seviyesi: Düşük - Orta
Balans: 34.29 cm / 0 pts EB
Tavsiye Edilen
Kordaj Tansiyonu
22 - 26kg
Ana Grip: Babolat Synthec Pro
Kordaj: Yok
Uzunluk
27 inç
Kafa Boyutu
100 inç kare
Kordajsız Ağırlık
270 gr.
Kordaj Deseni
16 x 19
Stiffness ( Sertlik )
69 Ra
Balans ( Denge Noktası )
0 - EB
Güç Seviyesi
Düşük - Orta
Yapı
Grafit
Savrulma Hızı
Orta
Benzer Ürünler