Babolat Drive G Lite Tenis Raketi (101323-136)

İndirim Oranı : %7 İndirim
Fiyat : ₺1.399,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.299,99(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Pure Drive ve Pure Aero performans raketlerinden ilham alınarak tasarlanmış olan Drive G Lite başlangıç seviyesi oyuncular, eğlence amaçlı oyuncular ve bir fiyat performans raketi arayan tüm oyuncular için harika bir seçenek. Kordajlı 272 gram ağırlığı ile Drive G Lite piyasadaki en kolay ve rahat vuruş sağlayan raketlerden biri. 102 inçlik kafa boyutu ile 100 inçlik standart raketlere göre daha kuvvetli ve oyuncuya daha fazla hata payı sağlıyor. Aynı zamanda diğer büyük kafalı raketlere göre çok daha fazla kontrol sunarak hem kontrol hem de gücün eşit bir dengesini arayan tüm oyuncular için ideal.


Açık 16x19’luk kordaj deseni hem yüksek bir spin kabiliyeti için gerekli olan top kavrama özelliğine sahip. Babolat’ın diğer yüksek seviyeli performans raketlerinde olduğu gibi Drive G Lite da konfor ve güç arttırıcı Woofer Grommet System teknolojisine sahip. Kort çizgisinde oldukça rahat, canlı ve hassas. Oldukça kolay hız kazanımı sayesinde tüm kendini geliştirmekte olan oyuncular etkili bir tempo ve spin için gerekli vuruş hızına kavuşacaklar.


Drive G Lite, nette hafif ağırlığı sayesinde tepki verme hızınızı arttırıyor. Aynı zamanda bu hafifliği servislerde de çok kullanışlı. Uygun fiyatı sayesinde Drive G Lite tam bir fiyat performans raketi. Hız, spin, güç ve kesinlik arayan tüm başlangıç seviyesi oyuncuları ve eğlence amaçlı oyuncular için mükemmel bir tercih.

Teknik Özellikler
Kafa Boyu: 102 inç kare
Uzunluk: 27 inç
Kordajsız Ağırlık: 255 gr.
Kordajlı Ağırlık: 272 gr.
Renk: Mavi / Lacivert / Beyaz
Yapı: Graphite
Kordaj Deseni: 16 x 19
Stiffness: 68 RA
Kordajlı Balans: 33.99cm / 1 pts HL
Tavsiye Edilen
Kordaj Tansiyonu
22 - 24kg
Ana Grip: Babolat Synthec Lite
Kordaj: Yok
Kafa Boyutu
102 inç kare
Uzunluk
27 inç
Kordajsız Ağırlık
255 gr.
Kordaj Deseni
16 x 19
Stiffness ( Sertlik )
68 Ra
Balans ( Denge Noktası )
1 p. HL
Yapı
Grafit