Asics Gel Solution Speed 3 Kadın Tenis Ayakkabısı
Asics Gel Solution Speed 3 Kadın Tenis Ayakkabısı
Asics Gel Solution Speed 3 Kadın Tenis Ayakkabısı
Asics Gel Solution Speed 3 Kadın Tenis Ayakkabısı
Asics Gel Solution Speed 3 Kadın Tenis Ayakkabısı
Asics Gel Solution Speed 3 Kadın Tenis Ayakkabısı

Asics Gel Solution Speed 3 Kadın Tenis Ayakkabısı (E650N-4901)

Fiyat : ₺729,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Gel Solution Speed 3 ile oyununuza yeni bir enerji katın. Yeni tasarlanmış üst kısmıyla, zaten yüksek performansa sahip Speed 3 Tenis Ayakabısı, artık eskiye göre daha hafif ve daha da esnek. Tam boy poliüretan materyal ayakkabının üst kısmına daha da fazla dayanıklılık katıyor ve "Trusstic system" teknolojisi ile birleşerek kortta agresif vuruşlar yaparken ayaklarınıza istediğiniz desteği sunuyor. Asics kendi özel "GEL" yastıklamasını bu hızlı ayakkabıya da ekleyerek oyuncuların tam anlamıyla rahat olmalarını sağlayarak orta ve dış taban yapısı eski özelliklerini koruyor. Dış tabandaki lastik yapısı değiştirilmiş balık sırtı desenine sahip ve tüm kort yüzeylerinde dayanıklılık ve çekim gücü sunuyor. Piyasadaki en popüler tenis ayakkabılarından biri olan Speed 3 artık hız bariyerlerini aşarak daha da mükemmel bir halde!

 

Üst: Arttırılmış destek, konfor, dayanıklılık ve esneklik için yeni tam boy poliüretan üst kısma sahip. "Personal Heel Fit" teknolojisi ayağınızın arkasını sabitleyerek stabil bir şekilde ilerlemenizi sağlar ve daha sıkı şekilde oturur. "AHAR" dış taban ayak parmaklarınızı sararak arttırılmış dayanıklılık sağlar.

 

Ara Taban: Etkileyici bir yumuşaklık ve tepkili taban hissi için arka ve ön ayakta "GEL" yastıklamasına sahip. "Trusstic System" teknolojisi ekstra destek ve stabilite sunarak istenmeyen bükülmelere karşı korur.

 

Dış Taban: Değiştirilmiş balık sırtı deseni üzerindeki Asics Yüksek Aşınmalı Lastik tüm kort zeminlerinde yüksek dayanıklılık ve çekim gücü sağlıyor.

Teknolojiler

  • PGuard® Toe Protector ( Başparmak koruyucusu ), ayakkabının önüne yerleştirilmiş sert kısım, ayakkabının önünü sağlamlaştırarak, dayanıklılığı arttırıyor.
  • Asics Impact Guidance System® ( Darbe Yönlendirme Sistemi): Asics'in patentli tasarımı , çıplak ayağın topuktan parmak ucuna kadar, doğal yürüyüş hareketini destekler.
  • Solyte® Midsole ( Solyte Orta Taban ): Asics'in standart EVA ve SpEva orta taban malzemelerinden daha hafif olan bu malzeme daha üstün yastıklama ve dayanıklılık sunuyor.
  • Personalized Heel Fit®( Kişiselleştirilmiş Topuk Yapısı ),kullanıcının topuk ve aşil formunu hafızasında tutabilen 2 katlı kauçuk sistemi yüksek destek ve yastıklama sağlar.
  • GEL® Cushioning System ( GEL yastıklama sistemi ): Ayakkabının önünde ve topuğunda bulunan GEL yastıklama sistemi, sert inişlere ve sıçramalara karşı koruma sağlıyor.
  • Trusstic System®, ayakkabının sağlamlığını ve yapısını korurken, topuk bölümünün ağırlığını azaltıyor. Aynı zamanda istenmeyen dönmelere ve kıvrılmalara karşı maksimum sağlamlık sunuyor.
  • APMA Seal Of Acceptence: Bu işarete sahip ayakkabılar, Amerikan Pediatrik Sağlık Derneği’nin onaylı mühürüne sahiptir.
  • AHAR® ( Asics High Abrasion Rubber ): Asics’in dayanıklılığı yüksek lastik tabanı, zikzak desenli yapısı ile tüm kortlara uygundur.

Teknik Detaylar

Ağırlık: 317.5 gr. (42.5 numara)

Renk: Mavi / Turkuaz

Ürün Kodu: E650N-4901

All Court ( Tüm Yüzeyler )
All Court ( Tüm Yüzeyler )