Asics Gel Solution Speed 3 Erkek Tenis Ayakkabısı
Asics Gel Solution Speed 3 Erkek Tenis Ayakkabısı
Asics Gel Solution Speed 3 Erkek Tenis Ayakkabısı
Asics Gel Solution Speed 3 Erkek Tenis Ayakkabısı
Asics Gel Solution Speed 3 Erkek Tenis Ayakkabısı
Asics Gel Solution Speed 3 Erkek Tenis Ayakkabısı

Asics Gel Solution Speed 3 Erkek Tenis Ayakkabısı (E600N-4501)

Fiyat : ₺749,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Asics Gel Solution Speed 3 'deki teknoloji, oyunculara, kortta adımlarını en etkili şekilde kullanabilmeleri için gereken desteği ve konforu sunuyor. "Lateral Propulsion Trusstic" teknolojisi hareketliliğinizi arttırmak için ekstra güç veriyor. Dikişsiz tasarımıyla, ayağınızı rahatsız edebilecek ve oyuncuları en iyi adımlarını atmalarını engelleyebilecek hiçbir dikişe ve ilmiğe sahip değil. Hafif ağırlığı ve yastıklarıyla güçlendirilmiş bir konfor sunan Solyte Ara Taban Materyali Gel Solution Speed 3 'ü diğer ayakkabılardan ayırıyor.


Üst Taban: "Flexion Fit" sağlam bir konfor ve destek sunuyor. Ara Taban: Arka Ayak ve Ön Ayak Gel Yastıklama Teknolojisi tepki anındaki etki miktarını azaltıyor. "Solyte" Ara Taban Materyali, yastıklamayı ve ayakkabının dayanıklılığını arttıran hafif bir ara taban materyalidir.


İç Taban: "PHF (Personal Heel Fit)" özelliği hafızalı köpük astarlı topuk halkasıyla konfor ve kişiselleştrilmiş bir uyum sağlıyor.


Dış Taban: "PGuard" Ayak Parmağı Koruması, ayak parmaklarınız için arttırılmış dayanıklılık sunar. "Lateral Propulsion Trusstic" teknolojisi, ayak kemerinden ön ayağınıza kadar uzanan ve ekstra destek sunarak oyuncuların ileri atılmasına yardımcı olan bir şafttır. "AHAR Plus" Dış Taban ise etkileyici dayanıklılığa sahip kolay aşınmayan bir lastiktir.

Teknolojiler

  • PGuard® Toe Protector ( Başparmak koruyucusu ), ayakkabının önüne yerleştirilmiş sert kısım, ayakkabının önünü sağlamlaştırarak, dayanıklılığı arttırıyor.
  • Asics Impact Guidance System® ( Darbe Yönlendirme Sistemi): Asics'in patentli tasarımı , çıplak ayağın topuktan parmak ucuna kadar, doğal yürüyüş hareketini destekler.
  • Solyte® Midsole ( Solyte Orta Taban ): Asics'in standart EVA ve SpEva orta taban malzemelerinden daha hafif olan bu malzeme daha üstün yastıklama ve dayanıklılık sunuyor.
  • Personalized Heel Fit®( Kişiselleştirilmiş Topuk Yapısı ),kullanıcının topuk ve aşil formunu hafızasında tutabilen 2 katlı kauçuk sistemi yüksek destek ve yastıklama sağlar.
  • GEL® Cushioning System ( GEL yastıklama sistemi ): Ayakkabının önünde ve topuğunda bulunan GEL yastıklama sistemi, sert inişlere ve sıçramalara karşı koruma sağlıyor.
  • Trusstic System®, ayakkabının sağlamlığını ve yapısını korurken, topuk bölümünün ağırlığını azaltıyor. Aynı zamanda istenmeyen dönmelere ve kıvrılmalara karşı maksimum sağlamlık sunuyor.
  • APMA Seal Of Acceptence: Bu işarete sahip ayakkabılar, Amerikan Pediatrik Sağlık Derneği’nin onaylı mühürüne sahiptir.
  • AHAR® ( Asics High Abrasion Rubber ): Asics’in dayanıklılığı yüksek lastik tabanı, zikzak desenli yapısı ile tüm kortlara uygundur.

Teknik Detaylar

Ağırlık: 383 gr. (44.5 numara)

Renk: Mavi / Sarı / Beyaz

Ürün Kodu: E600N-4501

Hard Kort ( Sert Zemin )
Hard Kort ( Sert Zemin )