Asics Gel Resolution 7 Kadın Tenis Ayakkabısı (E751Y-1493)

Fiyat : ₺629,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Avustralya hayvanlarından esinlenen eğlenceli kamuflaj deseniyle bu sınırlı sayıda üretilmiş olan tasarım yılın ilk Grand Slam'ını kutlamak için yaratıldı! Gel Resolution 7 ile adımlarınızı sınırınzın ötesine taşıyacağınızı bilerek güven içinde oynayacaksınız. Bir önceki modelden birkaç farklılıkla, bu yeni model arttırılmış konfor, destek ve esneklik için poliüretan üst kısma sahip. Mirasına sadık kalarak, özel Gel Yastıklama sistemiyle, sert kort etkilerini azaltarak ve destekleyici, tepkili, yumuşak hisli ayak tabanıyla oyuncuların kortta saatler geçirmelerini kolaylaştırıyor. Her zaman ki gibi yüksek dayanıklılığa sahip olan, "AHAR Plus" Dış Tabanı en agresif oyunculara bile dayanabilir ve 6 aylık dış taban dayanıklılık garantisine sahip. Ayrıca yüksek aşınmalı bölgeler için ekstra korumaya sahip. Bir günlük ayağınıza oturma süresini geçirdikten sonra, bu ayakkabılar ile piyasadaki en yüksek performanslı tenis ayakkabılarına sahip olacaksınız!


Üst: Arttırılmış konfor, destek ve esneklik için tam boy poliüretan üst kısma sahip. "Personal Heel Fit" teknolojisi ayağınızı sabitleyerek stabil bir şekilde ilerlemenizi sağlar.


Ara Taban: Etkileyici bir yumuşak ve tepkili taban hissi için arka ve ön ayakta "GEL" yastıklamasına sahip. Hafif yastıklama ve dayanıklılık için "Solyte" materyaline sahip. "Trusstic System" teknolojisi ekstra destek ve stabilite sunarak istenmeyen bükülmelere karşı korur.


Dış Taban: Değiştirilmiş balık sırtı deseni üzerindeki "AHAR Plus" teknolojili lastik dış tabanı tüm kort zeminlerinde yüksek dayanıklılık ve çekim gücü sağlıyor. 6 Aylık dış taban dayanıklılık garantisine sahip. "PGuard" Ayak Parmağı koruyucusu ayak parmaklarınız için ekstra koruma sağlıyor.

Teknolojiler

  • PGuard® Toe Protector ( Başparmak koruyucusu ), ayakkabının önüne yerleştirilmiş sert kısım, ayakkabının önünü sağlamlaştırarak, dayanıklılığı arttırıyor.
  • Asics Impact Guidance System® ( Darbe Yönlendirme Sistemi): Asics'in patentli tasarımı , çıplak ayağın topuktan parmak ucuna kadar, doğal yürüyüş hareketini destekler.
  • Solyte® Midsole ( Solyte Orta Taban ): Asics'in standart EVA ve SpEva orta taban malzemelerinden daha hafif olan bu malzeme daha üstün yastıklama ve dayanıklılık sunuyor.
  • Personalized Heel Fit®( Kişiselleştirilmiş Topuk Yapısı ),kullanıcının topuk ve aşil formunu hafızasında tutabilen 2 katlı kauçuk sistemi yüksek destek ve yastıklama sağlar.
  • GEL® Cushioning System ( GEL yastıklama sistemi ): Ayakkabının önünde ve topuğunda bulunan GEL yastıklama sistemi, sert inişlere ve sıçramalara karşı koruma sağlıyor.
  • Trusstic System®, ayakkabının sağlamlığını ve yapısını korurken, topuk bölümünün ağırlığını azaltıyor. Aynı zamanda istenmeyen dönmelere ve kıvrılmalara karşı maksimum sağlamlık sunuyor.
  • APMA Seal Of Acceptence : Bu işarete sahip ayakkabılar, Amerikan Pediatrik Sağlık Derneği’nin onaylı mühürüne sahiptir.
  • AHAR® ( Asics High Abrasion Rubber ): Asics’in dayanıklılığı yüksek lastik tabanı, zikzak desenli yapısı ile tüm kortlara uygundur.

Teknik Detaylar

Ağırlık: 317.5 gr. ( 42.5 numara )

Renk: Beyaz / Mavi / Yeşil

Ürün Kodu: E760Y-0143

All Court ( Tüm Yüzeyler )
All Court ( Tüm Yüzeyler )