Asics Gel Court FF Erkek Tenis Ayakkabısı (E700N-8990)

İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺799,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺699,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Sınırlı sayıda üretilen Asics Gel Court FF, göz alıcı renkleri ile gittiği heryerde dikkatleri üzerine çekiyor ! Bu yüksek teknolojili tenis ayakkabısı, sadece güzel görünmekle kalmıyor aynı zamanda maksimum performans sunuyor. Türünün en hafif örneği olan Court FF, aynı zamanda hard kortlarda yapacağınız ani hareketler için de oldukça dayanıklı. Devrimsel FlyteFoam ortatabanı ile, Gel Court FF yumuşak yastıklama ve patlayıcı bir tepki ortaya koyuyor.


Dikişsiz yapısı ve Mono-Sock ( Dilsiz ) yapısı, ayakkabının bir çorap gibi, doğal bir rahatlıkla giyilmesine olanak veriyor bu sayede ayağınızı mükemmel bir denge ve havalandırma ile destekliyor. PGuard başparmak koruyucusu ve Asics’in en dayanıklı tabanı olan Asics High Abrasion Rubber, dayanıklılığı arttırarak, kortlarda karşınıza kim çıkarsa çıksın hazır olmanızı sağlıyor. Son derece rahat ve hızlı Asics Gel Court FF, profesyonel oyuncuların kortlarda ihtiyacı olan desteği ve dengeyi hiç zorlanmadan sunuyor. Özel kutusu, ayakkabıyı almayı düşünenleri daha da heyecanlandırıyor.


Not: Bu ayakkabı unisex bir ayakkabıdır, listelenen numaralar erkek numaralarıdır. Kadınların erkek numaralarının 1.5 numara küçüğünü almaları önerilmektedir.

Teknolojiler

  • PGuard® Toe Protector ( Başparmak koruyucusu ), ayakkabının önüne yerleştirilmiş sert kısım, ayakkabının önünü sağlamlaştırarak, dayanıklılığı arttırıyor.
  • GEL® Cushioning System ( GEL yastıklama sistemi ): Ayakkabının önünde ve topuğunda bulunan GEL yastıklama sistemi, sert inişlere ve sıçramalara karşı koruma sağlıyor.
  • Trusstic System®, ayakkabının sağlamlığını ve yapısını korurken, topuk bölümünün ağırlığını azaltıyor. Aynı zamanda istenmeyen dönmelere ve kıvrılmalara karşı maksimum sağlamlık sunuyor.
  • MONO-SOCK® Fit System: Ayakkabının içerisine yerleştirilen elastik bir kılıf sayesinde ayakkabının bir çorap gibi doğal bir şekilde giyilmesine olanak veriyor.
  • APMA Seal Of Acceptence: Bu işarete sahip ayakkabılar, Amerikan Pediatrik Sağlık Derneği’nin onaylı mühürüne sahiptir.
  • AHAR® ( Asics High Abrasion Rubber ): Asics’in dayanıklılığı yüksek lastik tabanı, zikzak desenli yapısı ile tüm kortlara uygundur.

Teknik Detaylar

Ağırlık: 394 gr. ( 44.5 numara )

Renk: Fosforlu / Siyah

Ürün Kodu: E700N-8990

All Court ( Tüm Yüzeyler )
All Court ( Tüm Yüzeyler )
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.